İki Evlat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yönetim habire konu kilitliyor ve siz yine aynı şeyleri yapıyorsunuz çokmu zor bunu anlamanız burda siyaset yapmak yasak...yazmayayım dedim zor tuttum kendimi yine...madem öyle bizde artık onu açalım şuraya bagış yapmışlar bu kanala bu kadar karşılıksız para vermişler bu paralar neden veriliyor acaba susunda bari diliniz olmasın

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hala olayı din kültürü sanıyorsunuz dimi yok baş örtülü alınıyormuş alınmıyormuş hala başbakanın müthiş insan olduğu için orda olduğunu bu hükümet mükemmel çalıştığı için ülkenin istikrarda falan olduğunumu sanıyorsunuz siz kaosun içinde çoktan ordan oraya savrulmuş bu küçük karmaşanın yapay gündemin içinde bunları tartışın götüren götürüyo evet verilen yüzde 30 oyla basa geldi zaten onlar dime diğer hükümetler gibi başkaları tarafından destek lenmediler dime :D

iyi düşünün derin düşünün taraflı olmayın ve iyi düşünün son pişmanlık fayda etmez.

konu dinden imandan çıktı ahali ülke gidiyo ülke giderse dinde gider yüzeysel şeylere aldanıp ahkam kesmeyelim onların oyununa gelmeyelim...

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ne diyom sen ne dyon

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi düşünün derin düşünün taraflı olmayın ve iyi düşünün son pişmanlık fayda etmez.
bunu oku iyice bu işlerin senin benim kontrolümde olmadığını anla kontrolümüz altına nasıl alırız diye kafa yor gösterileni değil daha fazlasını gör...

başka bişey yazmıcam selametle...

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:kop: :kop: :kop: işinize gelmiyo demi

açıkçası beni akp-chp-anap-dyp-mhp....vs ilgilendirmiyo.beni şahıslar ilgilendiriyo.medyanın taraflı ve çoğu haberleri çarpttığı fikrine hemfikirim.ama sizin içiniz:
1-vatandaşa "LAN" diyen birini
2-vatandaşa "HADİ AL ANANI GİT" diyen birini
3-"ASKERLİK YAN GELİP YATMA YERİ DEĞİL" diyen birini
4-çocuklarını sponsorları sayesinde Amerikada okutan birini
5-teroristbaşına (sayın) diye hitap eden birini
6-şeyhin birinin yamacında eğililip resim çektirmiş birini
(gecenin köründe 5 tane sebep geldi aklıma gelenler ve hepside ispatlı görüntülü fotoğraflı haberler yani basının çarpıtması olmayan ve bu saatte aklıma gelen haberler)

bunlara siniyosa diyecek laf yok ama bırakında içine sinmeyenler olarak biz demokratik tepkimizi koyalım.Hiçbir partiye mensup değilim Chp ye bilmem nerden yardım gelmiş beni alakadar etmez burda başbakanlığına bile yukarıda saydığım nedenlerden dolayı tahammül edemediğim (sayın) başbakanın cumhurbaşkanlığına adaylığını düşününce dumura uğruyorum.TÜRBAN la alakası yoktur!!!

saygılar...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
açıkçası beni akp-chp-anap-dyp-mhp....vs ilgilendirmiyo.beni şahıslar ilgilendiriyo.medyanın taraflı ve çoğu haberleri çarpttığı fikrine hemfikirim.ama sizin içiniz:
1-vatandaşa "LAN" diyen birini
2-vatandaşa "HADİ AL ANANI GİT" diyen birini
3-"ASKERLİK YAN GELİP YATMA YERİ DEĞİL" diyen birini
4-çocuklarını sponsorları sayesinde Amerikada okutan birini
5-teroristbaşına (sayın) diye hitap eden birini
6-şeyhin birinin yamacında eğililip resim çektirmiş birini
(gecenin köründe 5 tane sebep geldi aklıma gelenler ve hepside ispatlı görüntülü fotoğraflı haberler yani basının çarpıtması olmayan ve bu saatte aklıma gelen haberler)

bunlara siniyosa diyecek laf yok ama bırakında içine sinmeyenler olarak biz demokratik tepkimizi koyalım.Hiçbir partiye mensup değilim Chp ye bilmem nerden yardım gelmiş beni alakadar etmez burda başbakanlığına bile yukarıda saydığım nedenlerden dolayı tahammül edemediğim (sayın) başbakanın cumhurbaşkanlığına adaylığını düşününce dumura uğruyorum.TÜRBAN la alakası yoktur!!!

saygılar...

hocam aynen katılıyorum sana beni de ilgilendirmiyor hiçbir parti yukarıda Başörtüsü olayında bahsettim ama konuyu bu noktaya çekmek için değil iki tane elemanı karşılaştırmayın demek istedim ona bakarsanız bir sürü sorun var ülkede önemli olan ciddi olanları ile ilgilenmek

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
wayyy be siyesite konuşacaktık burada ha ben onu bunu bilmem arkadaşlar yıl 2001 siyaset meydanın da milletvekilleri falan var hepsi ayrı telden konuşuyor Ali Kırca sıkıştırıp duruyordu artık bir tanesi İstanbul Milletvekili isim vermiyeceğim dayanamadı ve patlatı " biz neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmiyor muyuz?biliyoruz dedi burada bunu söylemem yasak ve çok yanlış ama...ama yapmamız imkansız bu ülkede derin devlet var " dedi...nasıl yani falan diyemeden ortalık karıştı ve yayın kilitlendi...geçmişimizden kaynaklanıyor Osmanlıya kadar gittiğine bahse girerim neden mi BU ÜLKEYİ ÇEKEMİYEN ÇOOOOOKKKK DEVLET VAR....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...