İki Evlat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
topunun varyaaaa........ neysee açmayım agzımı ceza yeriz şimdi...

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki başbakanın bunları besleyen we başları olan amerikan borazanlarıyla kucaklaşmasına ne demeli.ayrıca orada bahsedilen olay doğru hatırlıyorsam ecevitin rahşan affı olarak bilinen halbuki hüsamettin özkanın destek werdii aftır.dolu olan cezaevlerini rahatlatmak amacıyla.haberi üye olmak gerektiğinden tam olarak okuyamadım maalesef....ayrıca benzer çizgideki gazeteler daha önce herhangi bi kanıta dayanmadan birçok kez haber yapmıştır.örn:yücel aşkın olayında.herhangi bir siyasi çizgiye kaçmadan cewap wermeye çalıştım umarım başarılı olmuşumdur...herkese keyfli forumlar....

Son düzenleme:

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bişe daha sorcamn olay 2001 de olmuş neden ısıtılıp ısıtılıp medyaya çıkarılıyo??? sizde hemen atlıyosunuz???

hocam sana kayılıyorum bazıları (kimse üstüne alınmasın) baştan indirmek için bu tür şeyler yapıyor taaa dedesinin dedesinin dedesi şunu yapmışta buda o yüzden bunu yapıyo filan gereksiz şeylerle uğraşılıyo nedense Cumhurbaşkanı mız Çankaya köşkünde resepsiyon veriyor başı kapalı diye Başkanın eşini çağırmıyor ondan sonra eşitlikten bahsediyorlar başka bir konuda yazıldığı gibi Asker annelerinin kapalı oldukları için yemin törenine alınmaması gibi bu konuda kitlenir ama kusura bakmayın yazacağım yanii Bunlarla uğraşılması gerekirken Başbakan ın ailesiyle yakınlarıyla uğraşılıyo anlam veremiyorum
yanlışım yoksa forumda siyaset üzerine tartışılması doğru değil zaten adı Opelim.net olduğu içinde siyasetle alakalı tartışmamamız lazım ama ne hikmetse son zamanlar bu tür konular gündeme geliyor sitede

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şehit edilen askerlerimize "kelle" diyenler olduğunu da aynı şekilde yazabiliyor mu o bahsettiğiniz gazete...bu olaylar iki insanın iki farklı makamı nasıl kullandıkları açısından çok güzel bir örnek sadece...kişiliklerinin ne olduğunu herkes biliyor zaten...kul hakkı yenenler ise sanırım rahmetli sevim tanürek ve binlerce şehidimiz...

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayrıca ben askerliğimi yaptığımda içeriye başörtülü aileler alındı...Yalnız "başörtülü" olanlar diyorum türbanlılar değil...Arada ince bir fark var...anlayana tabii...

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca cumhurbaşkanının tek başına af çıkarma yetkisi yok...ufak bir anayasa bilgisi dahi bunu anlamaya yeter. meclisten gelen yasaları veto etme hakkı var sadece. veto edilen yasa meclisten aynen geçerse ikinci kez veto hakkı da yok. bu sebeple bazı şeyleri ya doğrusunu öğrenip yazalım ya da bilmiyorsak yorumda bulunmayalım.

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maalesef lnd...sadece işimize gelenleri anlayabiliyoruz...işimize geldiği ölçüde algılayabiliyoruz.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bişey demiyorum Her Toplum Hak Ettiği Şekilde Yönetilir

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca cumhurbaşkanının tek başına af çıkarma yetkisi yok...ufak bir anayasa bilgisi dahi bunu anlamaya yeter. meclisten gelen yasaları veto etme hakkı var sadece. veto edilen yasa meclisten aynen geçerse ikinci kez veto hakkı da yok. bu sebeple bazı şeyleri ya doğrusunu öğrenip yazalım ya da bilmiyorsak yorumda bulunmayalım.

bi dakika benmi yaanlış biliyorum cumhurbaşkanının veto hakkı 2 kere degilmidir.yani 1. veto geri gider 2. veto geri gider 3.kez mecliste oylama yapılıp kabul edilmezmi?
ben böyle biliyordum ama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...