İki Evlat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 veto hakkı yok. ikinci kez aynen onaylanıp gelirse anayasa mahkemesine başvurma hakkı var. ancak herhangi bir değişiklik yapılırsa yine veto hakkı var...tek başına cumhurbaşkanının yasama faaliyetinde bulunması mümkün değil zaten cumhurbaşkanlığı yasama organı değil...

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hıh tamam şimdi oldu aynı şekilde gelirse 2. yok neyse offtopic yapmayalımm.ama bu adamıda seçmeyelim;)

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu toplum demokrasiyi, cumhuriyeti ve laikliği hakettiği için, her türlü çatlak sese rağmen hala laik bir cumhuriyet...

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keşke bizim elimizde olsa lnd...keşke...

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimkisi işte bir umut, dilek, dua, belki tutar(inşALLAHHHHHHH)

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konu süner gider şahsi fikrimdir kızmayın yada alınmayın

1- Medya ya artık güvenmiyorum
2- AKP yenidir denensin dendi denediler doğruyu yanlışı gördüler en azından yaşlı daha yürümesini bile bilmeyen birilerileri gelmedi
3- Emin olun ki bu ülkede Levent gibisi de çok Burak gibisi de yine diyorum sadece Medyanın işi bu...göz görmek istediğini görür...

Boşuna dememiş atalarımız SEN DOĞRU OL EĞRİ BELASINI BULUR diye

SAYGILAR

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konu süner gider şahsi fikrimdir kızmayın yada alınmayın

1- Medya ya artık güvenmiyorum
2- AKP yenidir denensin dendi denediler doğruyu yanlışı gördüler en azından yaşlı daha yürümesini bile bilmeyen birilerileri gelmedi
3- Emin olun ki bu ülkede Levent gibisi de çok Burak gibisi de yine diyorum sadece Medyanın işi bu...göz görmek istediğini görür...

Boşuna dememiş atalarımız SEN DOĞRU OL EĞRİ BELASINI BULUR diye

SAYGILAR

Aynen katılıyorum abi medya çok çarpıtıyor herşeyi bi kanalda bişey görüyorsun başka bi kanala gidiyorsun bi bakıyosun aynı haber için başka bişey söylüyolar

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen katılıyorum abi medya çok çarpıtıyor herşeyi bi kanalda bişey görüyorsun başka bi kanala gidiyorsun bi bakıyosun aynı haber için başka bişey söylüyolar

Magazin gibi haber mi olur canım?Yok seda sayan bunu dedi yok pınar altuğ küçük çocukla beraber hülya avşar tenis oynadı başka kanalın biri sadece ölen sürünen hırsızlık yapan sahterkarların olduğu haberi verir birisi zaten yahudilerin adam gibi ekonomiden haber veren insanların yönlendiren bilgilendiren öğüt veren yapıcı haber seyreden birisi var mı TRT 1 - 2 ve STV hariç... :(

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
köşkten ADD'ye yapılan parasal yardımlar belgelerle kanıtlanmıştı. Bu gün ise ulusalcı çizgide yayın bir televizyon kanalına CHP'den karşılıksız para bağışı yapıldığı ortaya çıktı

peki bunları neden hiç yazmıyorsunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...