iki araç arasında kalsanız ne tercih ederdiniz

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biri dizel biri benzilli.Şu devirde dizeli tercih ederim.

onur akca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyaz astra bos olmayıp km sıde bıraz daha dusuk olsa onu tercıh et derdım ama dıgerı gercekten 0 gıbı ve cokta uygun fıyatta

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyaz olanın 93000den fazlası olabilir beyaz essentialar genelde şirket çıkması oluyor..

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyaz ve celık jant olmadıgı ıcın bence o sıze guven vermıyor ama su var bence beyaz daha ıyı hem dızel..
93000 km dekı araba temız kullanıdıysa eger daha cokkk 93000 km ler goturur emın ol bı masrafta cıkarmaz
dıger benzınlı olan trıger setı ıster bence 6 senelık arac dızel ıse 250000 km goturur ve zıncırlıdır
dızelın masrafı gozunu korkutmasın bende 2006 model corsa c dızel var aracı aldım 80000 km de su anda 102000 km oldu 1 senedır bınıyoruz 2 defa yagını degıstrdım bırde gecen gun ses yaptıgı ıcın v kayısı gergısı felan degıstı rulman dagılmıs kı normal zaten opel servıste yaptrdım ındırımle 250 tl gıttı dısarda dahada ucuza yapılabılırdı ama ben servıste yaptırmayı tercıh ettım baskada kurus masraf yapmadım araca..
opel e goster derım bu beyazı egerkı cocugun dedıgı gıbı ıse al boya sorun degıl bence benım aracımında 2 tamponu ve kaputu boyalı ben boyattım kaputta tas ızlerı vardı aracım beyaz tampondada cok ız vardı boyattım arka tampondada cızık coktu boyattım hıc sorun degıl, eger aracı alırsan maddı durumun varsa yan cıtaları kapı kollarını bıde dış ayna kapaklarını boyat kı ben oyle yaptım cok cok guzel oluyor bıde celık jant taktın mı ohooo dıyorum yakıtıda uzmez senı...
kulaktan dolma sozlere bence kanma bak dıyorum 21000 km dır kullanıyorum 2 defa yag degıstırdım bırde v kayısı o kadar maşallah ı var aracımın kı performanslı kullanmayı severım hıc bı sıkıntı yaratmaz..
cekıs konusundada sunu solıyım ızmırden salıhlıye daha dun gıttım 4 kısı gıttık 150 160 altına pek dusmedım 1 saat boyunca ne cekıste ne gıdıste sorun yaptı bu konudada senı uzmez emın ol..

teeKin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilanda yazmıyor ama essentialarda ısıtmalı yan ayna var mı mustafa eren kardesim 2-3 parca boyayı sorun yapmam son benzin zamlarından sonra dizel düşünür oldum periyodik bakımlar sorun olmaz yag suyu baskı balata vs turbo bozulsa kaça cıkar örnegın senede 10000 yapıyorum ama dizel olsa daha çok gezerim

not: çekiş konusu benim için önemli değil çok sürat seven biri değilim hiç bir aracımda 140 kmnin üzerine çıkmadım

Son düzenleme:

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanmıyorum ısıtmalı yan ayna oldugunu benım aracımdada yok ısıtmalı yan ayna:) sabah eger bugulu yada yagmur tanelerı varsa elımle sılıyorum gecıyo :)
ben yagını dısarda degıstırıyorum bp nın benzıncısınde ıyı bı ustası var en son yag yag fılıtresı hava fılıtresı bıde aracın motoruna yag koyup temızlettım castrol yag 120 tl tuttu turbolarıda 350 400 tl arasında opel ın turboları uygun fıyatlıdır.kı turbodaole 100000 km de bozulcak bısey degıl.,
bence o senede 10000 km dızelı alınca 20000 olur :) ayrıca turbonun tadıda ayrıdır nasıp olur alır kullanırsan sende hastası olursun :)