iki araç arasında kalsanız ne tercih ederdiniz

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende, bence olması gereken fiyatlarını yazım,
dizel essentıa 20-21
benzinli enjoy 22 (km' resinden dolayı)

teeKin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son bir aydır ikinci el sitelerinde bakmadıgım ilan kalmadı diyebilirim hafta sonuda pazarları dolasırımda bu fiyatlar nerde ustadım kimse burnunda kıl aldırmıyor
bende, bence olması gereken fiyatlarını yazım,
dizel essentıa 20-21
benzinli enjoy 22 (km' resinden dolayı)

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
başka araba bak kardeş şart mı opel olması. mercedes bak e200 elegance :D

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu yakıt zamlarından sonra benzinli araç uzak dur derim

dizel 2006 model 2 yaş daha genç adama telefon açıp aracı sizin güvendiğiniz ustalara gösterirsiniz ak koyun kara koyun çıkar

arabada kliba abs hava yastığı abs ... gbi gerekli her türli donanım var
1.6 yı temiz diye alıp da kapıda yatacağına 1.3 temiz 90.000 deki aracı almak bence daha mantıklı

aracın km sini sorgulatmayı unutmayın derim ara. 1.3 ve esentia şirket aracı olması muhtemall

dizel aracın sahibinin dediği gibiyse biraz pazarlıkla alınabilinirr

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
essentia ile enjoy arasında ne farklar var nerden bakabilirim çok fark varmı

+sis farları

+arka camlar elektrıklı

+yan kapı ve orta konsoldadakı kromlar

+Celik jant

+yan kapı tutacakları ve yan kapı guvenlık serıtlerının vucudla aynı renk olması

ayrıca sımdıkı aklım olsa benzınlı alırdım , nedenı ıse , dızelden kısdıgın yakıt parasını bır arıza verdımı hayli hayli cıkartıyor , bılenler bılır dızelın bakım masrafları benzınlı aracdan daha fazladır ... Benzınlı aracta bır parca bozuldugunda sadece bozulan parca degısır, dızelde ıse bozulan parcanın yanında saglam olan parcalarda degısır bütün halınde oldugu ıcın, bunları hesapladıgımızda benzınlı almak daha mantıklı artık pek fark da kalmadı yakıt fıyatlarında zaten

+bazı enjoylarda cam tavanda var

Son düzenleme:

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
essentia nın görüntüsü çok kötü

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
+sis farları

+arka camlar elektrıklı

+yan kapı ve orta konsoldadakı kromlar

+Celik jant

+yan kapı tutacakları ve yan kapı guvenlık serıtlerının vucudla aynı renk olması

ayrıca sımdıkı aklım olsa benzınlı alırdım , nedenı ıse , dızelden kısdıgın yakıt parasını bır arıza verdımı hayli hayli cıkartıyor , bılenler bılır dızelın bakım masrafları benzınlı aracdan daha fazladır ... Benzınlı aracta bır parca bozuldugunda sadece bozulan parca degısır, dızelde ıse bozulan parcanın yanında saglam olan parcalarda degısır bütün halınde oldugu ıcın, bunları hesapladıgımızda benzınlı almak daha mantıklı artık pek fark da kalmadı yakıt fıyatlarında zaten

+bazı enjoylarda cam tavanda var

usta k.bakma yanlıs anlamada bısey sorucam hıc dızel aracın oldumu yada dızel aracın sorun cıkardımı hep aynı olay yok dızel cok masraf cıkarıyor yok dızelın surası bozulur burası bozulur ya sen aracı temız kullan bakımını yaptır bıseycık olmaz kı hem ne hıkmetse bu benzınlı araclar hıc bozulmnuyomu solermısn benım arkdsımın vectra sı var 2.0 gls olması lazım 4000 tl masraf cıkardı kapıda yatıyo su anda oda benzınlı onun masrafı az mı snakı hem masraf dedıgın dızelde bı fazla olan turbo var oda kac lıra 300 400 tl kı ben aracımı hem yuksek devırlerde kullanırım ama bakımın aksatmam maşallah hıc te bı sorun cıkarmdı kı bu benım ılk dızel aracım degıl bı corsam daha vardı pert oldu bana kalırsa bu dızel olayı hep kulaktan dolma adam aracına bakmıyo bakmıyo sonra ee dızel arabam bozuldu 3000 tl gıttı keske almasaydım ya bu cok sacma benım 306 pug um vardı zamnında adam hıc bakmamıs araca habıre masraf cıkarıyordu buna ne dıckesın oda benzınlıydı 2000 modeldı hemde dızel araba bana herzaman mantıklı gelmıstır

arkadasım ben dıyorum gıt o astra yı goster servıse eger dedıgı gıbıyse ve km sıde dogru ıse aracın o zaman al derım ufak tefek boya celık jant felan yaptınmı satmaya kıyamazsın ustundede ınmezsın aracın demedı deme :)

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
bence 1.6 enjoy al tüp taktır. rahat rahat bin...

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakın ben aracı aldıgımda aynı bu sekıldeydı ornek olarak buldum bu ılanıda
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...an-arastirdim-boyle-temizi-yok-36553338/detay
sımdı bu halde http://img5.imageshack.us/i/fotoraf0324.jpg/
ılla fabrıka cıkısı olcak dıye bısı yok benım max masrafım bu araca 1500 tl sende beyaz olanı al bıraz masraf ıle bu sekılde guzel bısı yapabılırısn...

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta k.bakma yanlıs anlamada bısey sorucam hıc dızel aracın oldumu yada dızel aracın sorun cıkardımı hep aynı olay yok dızel cok masraf cıkarıyor yok dızelın surası bozulur burası bozulur ya sen aracı temız kullan bakımını yaptır bıseycık olmaz kı hem ne hıkmetse bu benzınlı araclar hıc bozulmnuyomu solermısn benım arkdsımın vectra sı var 2.0 gls olması lazım 4000 tl masraf cıkardı kapıda yatıyo su anda oda benzınlı onun masrafı az mı snakı hem masraf dedıgın dızelde bı fazla olan turbo var oda kac lıra 300 400 tl kı ben aracımı hem yuksek devırlerde kullanırım ama bakımın aksatmam maşallah hıc te bı sorun cıkarmdı kı bu benım ılk dızel aracım degıl bı corsam daha vardı pert oldu bana kalırsa bu dızel olayı hep kulaktan dolma adam aracına bakmıyo bakmıyo sonra ee dızel arabam bozuldu 3000 tl gıttı keske almasaydım ya bu cok sacma benım 306 pug um vardı zamnında adam hıc bakmamıs araca habıre masraf cıkarıyordu buna ne dıckesın oda benzınlıydı 2000 modeldı hemde dızel araba bana herzaman mantıklı gelmıstır

arkadasım ben dıyorum gıt o astra yı goster servıse eger dedıgı gıbıyse ve km sıde dogru ıse aracın o zaman al derım ufak tefek boya celık jant felan yaptınmı satmaya kıyamazsın ustundede ınmezsın aracın demedı deme :)

Benim yazdığım cevapda idrak tahlilini iyi anlıyamamışsın, Ben o araba bozulur bu bozulmaz demedim !! Araba konusuna gelince elimden cok araba geldi geçti benzınlıde dızelde !! Ama benzınlı araba bozuldugunda servısde 200 lira verdim, dizel bozuldugunda asagı yukarı aynı parcaya 400 lıra verdım .. anladın ? O bozulur bu bozulmaz demıyorum ben , astradan önce volvo s40 1.6D vardı pert etmeden önce yolda gıdıyorum bırden motordan acaıp bı ses gelmeye basladı dogru servıse gıttım bilmem ne bilyası dağılmış 350 lira dediler setine mecbur degıstırdım, ki bu arabayı alırkende servısden bakım raporlarını aldım.. Kimse cıkıpda bana dizel arabanın servis bakımı benzinliden ucuz diyemez.. !