İcraatta Bak Hizaya Gel

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
http://www.memurlar.net/haber/559717/

Haber yukarıdaki adres içinden paylaşılmış. Şimdi öyle bir bal kaymak katılmış ki habere aman da aman tadından yenmez olmuş. Şimdi bir vatandaş olarak keşke sorma şansım olsa da sorsam... Peki güzel iş yaptığını sananlar yada ama da aman ne güzel olacak diyenler...

Ya yemin olsun bu kafayı çözemedim gitti. Şimdi sen insanlara bedava internet versen ne olacak? Evin de pc olmayan adama isterseniz sınırsız fiber hat çekin daha heyecanlı olur... Tövbe yarabbi tövbe... Yani şunu açıklarken insan en az iki üç beş kere düşünür...

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öğrencilere tablet dağıtıyorlar ya,belki o doğrultuda bi çalışmadır.
bence de internet dağıtacağına fakir ailelerin elektrik faturalarını %25 daha az alsınlar..
yine istiyorlarsa internet dağıtsınlar :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ya yemin olsun ben ne yapmak istediklerini bir gram anlamadım gitti. Birde evet o okullarda tablet işi vardı bildiğim kadarı ile daha bir çok okulda verilmedi. Bir iş yaparken bir amacı olması gerek ama bu yapılmak istenen neye yarayacak?

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Avrupa birlği bu konuda destek falan veriyordur belki :)

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arabası olmayana benzin vermeye benziyor yani hadı adam o benzini bidon bidon
satar da o adamı evinde pc yok ise o interneti nasıl kullancak

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah aşkına şu forumun adını değiştirin ya. Opel ile ilgisi olmayan ne kadar tartışma konu varsa bu forumda. Allah aşkına forum yöneticisisiniz siz yapmayın bari. Gidin bu konuları başka forumlarda tartışın. Burada adam aracı ile ilgili bir şeyler öğrenmek için geliyor. Yardım için yazan 3-5 kişi. Gerisi boş muhabbet. Başka bir konuda faiz konusu açılmış, 10 sayfa. Kimsede bir şey demiyor hakaretler havada uçuşuyor.

Sırf bu sebeplerden dolayı bu forumdan ayrıldım zamanında. Belki bir şeyler değişmiştir diye geri geldim ama daha beter olmuş. Başka hiç bir marka forumunda böyle acayip tartışmalar görmüyorum.
Forumun adını ötelim.net yapın. Öten ötene maşallah!

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Allah aşkına şu forumun adını değiştirin ya. Opel ile ilgisi olmayan ne kadar tartışma konu varsa bu forumda. Allah aşkına forum yöneticisisiniz siz yapmayın bari. Gidin bu konuları başka forumlarda tartışın. Burada adam aracı ile ilgili bir şeyler öğrenmek için geliyor. Yardım için yazan 3-5 kişi. Gerisi boş muhabbet. Başka bir konuda faiz konusu açılmış, 10 sayfa. Kimsede bir şey demiyor hakaretler havada uçuşuyor.

Sırf bu sebeplerden dolayı bu forumdan ayrıldım zamanında. Belki bir şeyler değişmiştir diye geri geldim ama daha beter olmuş. Başka hiç bir marka forumunda böyle acayip tartışmalar görmüyorum.

Ne güzel forum hakkında bir çok bilgiye sahipsin birde şu profilini düzenle de bizde senin kim olduğunu bilelim?

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şimdi bu durumda siz de mi "ötmüş"
oluyorsunuz.
Burası resmi daire mi ki "şu konulardan başka bişeyle ilgilenmek yasak olsun"
Hakaret edildiğinden şikayet edip herkesin yazdığını hayvanlara has bir durum olan "ötme" olarak tabir etmek biraz tezat olmuş sanki.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

bazı kelimeler ağır kaçmış gibi olsa da içeriğe katılıyorum +1

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Yönetim içinde olan arkadaşlar da öyle düşündü ise konu kapanmıştır. Suyu olmayan yerlere çamaşır makinesi elektriği olmayan yerlere buz dolabı pc olmayan yerlere internet vermeye devam. Hayırlı forumlar arkadaşlar.