Hyundai Accent Era Kendin Pişir Kendin Ye :)

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
aracın görseli benim için önemlidir o yüzden iyi yapmıssın Dogukan..eskisi ile aynı duruyor fiyatıda gayet iyi..aslında sharkfin de düşünebilirdin

Oney Can kardeşim ? Şu balık sırtı olanlardanmı ? :)

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen balık sırtı..hatta senin araca pianoblack renginde olan cok iyi gidecektir :)

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
aynen balık sırtı..hatta senin araca pianoblack renginde olan cok iyi gidecektir :)

Orasıda orjinal kalsın hocam :) Böylede güzel oldu eski çirkin görüntüsü gitti birde artık radyo kanalları çekiyor :D Eskiden 1-2 tane anca çekiyordu.
Şimdi projem Kapı çıtaları , kapı kolları , birde cam çıtalarına nikelaj yapmak olucak sence nasıl olur ya sipariş edicem son anda geri vazgeçiyorum Ahmet hocam'a sordum olumlu yanıt verdi sen ne düşünüyorsun bu konuda ?

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nikelajı sadece bir yerde kullan kardesim..kapı cıtasında kullanma..ya kapı kolu yada cam çıtası olsun..hatta istersen ikiside olsun..ama kapılara cok kötü durur parana yazık olur... aslında ben nikalajları koyu renk araclara yakıstırıyorum..beyaz aracım olsaydı kesinlikle pianoblack detaylarla süslerdim..mesela panjuru boyatırdım difüzör yan aynalar vs..

astrateknik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
conti eski bir marka, en az 20 yıllık, eskiden ütü vardı bizde conti marka.
ama premier sunny gibi yerli bir marka. idare eder bence. iş görür

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam. Hepimizi bilinçlendirdin :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 07:29 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 07:26 ----------

nikelajı sadece bir yerde kullan kardesim..kapı cıtasında kullanma..ya kapı kolu yada cam çıtası olsun..hatta istersen ikiside olsun..ama kapılara cok kötü durur parana yazık olur... aslında ben nikalajları koyu renk araclara yakıstırıyorum..beyaz aracım olsaydı kesinlikle pianoblack detaylarla süslerdim..mesela panjuru boyatırdım difüzör yan aynalar vs..

Can kardeşim peki ben bu piano black detaylar hoş olurda aynalar , difüzör falan komik olmazmı dersin ¿

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam. Hepimizi bilinçlendirdin :)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 07:29 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 07:26 ----------

Can kardeşim peki ben bu piano black detaylar hoş olurda aynalar , difüzör falan komik olmazmı dersin ¿

benim hosuma gidiyor kardesim valla mesela su arac var

1235d1363770734-ara%25E7-tavan%25FDna-siyah-kaplama-big_116035892ulg.jpg

bu araçta sadec aynalar boyanmış..senin aracta panjur alt ızgaralar sis cerceveleri yan aynalar varsa difüzör kısmı hatta bagaja ince bir spoiler takarsın bu plastik olanlardan oda siyah olur..tavanada sharkfin yaparsın pianoblack..daha sonra jant alıcaksan parlak siyah alırsın yada en azından kapaklarını boyatabilirsin..güzel olabilir :)

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
benim hosuma gidiyor kardesim valla mesela su arac var

1235d1363770734-ara%25E7-tavan%25FDna-siyah-kaplama-big_116035892ulg.jpg

bu araçta sadec aynalar boyanmış..senin aracta panjur alt ızgaralar sis cerceveleri yan aynalar varsa difüzör kısmı hatta bagaja ince bir spoiler takarsın bu plastik olanlardan oda siyah olur..tavanada sharkfin yaparsın pianoblack..daha sonra jant alıcaksan parlak siyah alırsın yada en azından kapaklarını boyatabilirsin..güzel olabilir :)

Kulağa hoş geliyorda bizden geçti onlar ya :D Ayrıca artık jant falan değişim şansım yok lastikleri sıfırladım sonradan jant taksam bile 14 inch takabilirim oda komik olur. Bagaj çıtası olabilir düşünüyorum birde follow me yapmak istiyorum becerebilirsem alıcam bir modül.

t.abel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hyundai'de kim demiş fren yok :) Benim arabamı diğerlerinle karıştırma bazı era'larda arka frenler kampana benim arabanın arka frenler disk. Daha dün Manavgat'tan eve gelirken ışık maviydi aniden sarıya geçti durmak zorunda kaldım ve mesafe 50 metre falandı 130 km/h ile durdum sen aynısını Corsa ile yapsana :D Caner hocam.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 04:56 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 04:53 ----------

Katılıyorum Uğur :) bencede hem paran cebine kalıyor hemde zevk alıyorsun bu tür şeyler ile :)

inşallah klavye hatasıdır ışık maviden sarıya dönmemiştir :)