Hyundai Accent Blue

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pazar günü plazada inceledim. Genel olarak fena değl aslında.
Karoser yine eskilerdeki gibi pek güven veren cinsten değil. Ancak içi baya iyi sayılır parasına göre. Era'ya göre iç mekanda kalite arttmış. Taksicilere hayırlı olsun :)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hyundainin sonatası falan bende ayrıdır güzel arabadır gemi gibi.. ama accent performansına gidişine bir diyiceğim yok güven vermiyor getzde öyle 4 değil 10 yıldız alsa bana güven vermiyor tek bana değil çoğu insana güven vermiyor .. o kağıt gibi saçıyla neresiyle 4 yıldız almış diyesi geliyor insanın ama alıyorlar işde..

kardeş markası kia nın ceratosu bile daha tok ve oturaklı duruyor..

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi arkadaşlar yorum yapmamak için kendimi tuttuum ama bu kadar da olmaz. Böyle marka fanatikliği anca wv de görürüm diyordum burda da var. hyundainin sacına teneke diyen arkadaşlar getz denen o minik görünüşlü aracın euro ncup tan 4 yıldızlı ve benzinlisinin 1072 kg olduğunu biliyorlarmı ve sağlamlığıyla övündüğümüz vectra b mizin aynı testte 3 yıldız aldığını biliyormuydunuz

performans olarak 1.5 crdı motordan 110 bg 240 nw tork aldığını biliyormuydunuz. Era yı kucumseyen yeni kasa corollacı arkadaşın sonunda tokatı yediğinde hyundai servisinde era hakkında bilgi aldığını biliyormuydunuz

kimse yanlış anlamasın ben burda fanatiklik yapmıyorum sadece atasözümüzün ğereğini yerine getiriyorum ' yiğidi öldür hakkını ver '

valla dediklerine ragmen genede hundaiyle öleceğime vectrayla ölürüm daha iyidir:D:D:D

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.0 CDti insignia'lardan 140hp alınıyorken.. Accent blue 1.6 crdi'lar 128hp 265nm olacak.. Bence forumda küçümseyin ama rampada asla :D :D :kop:

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
çizgiler tasarımlar hoş ama o fiyatlara alternetif çok.hyundai tercih eder miyim? sanmıyorum.

Serhat_Nrgl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.0 CDti insignia'lardan 140hp alınıyorken.. Accent blue 1.6 crdi'lar 128hp 265nm olacak.. Bence forumda küçümseyin ama rampada asla :D :D :kop:

i30 90hp 1.6 crdi kullandım soluksuz bir araç.. Bunu düşünemiyorum..:kop:
Küçümsenecek bir güç değil gercekten..
Hele birde chip tunnig yada bir box taktınmı oh oh :D

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sadece motor için araba almam bindiğimde duyduğum rahatsızlık beygirin gücünü unutturur bana güven hissi alamıyor insan ama bunu billmiyorum..

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
i30 90hp 1.6 crdi kullandım soluksuz bir araç.. Bunu düşünemiyorum..:kop:
Küçümsenecek bir güç değil gercekten..
Hele birde chip tunnig yada bir box taktınmı oh oh :D

160hp 340nm oluyor box ile.. :rolleyes:

duyulan güven hissini ESP ve yeni uygulanan Elektronik stabilite yönetim sistemi sağlayacaktır diye düşünüyorum..

1258cc cdti 'ları çöpe atmalı koreliler bile bunu yapabiliyorsa :(