Hoparlör kapağı

ando

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra H kullanan arkadaşlara soruyorum. Göğüsün ortasında küçük bir hoparlör var. Bu hoparlörün kapağı sürekli ses yapıyor. Üç defa servise gittim ama sesi kesemedim. Bu ve benzeri sorunlarla karşılaşanlar varsa bana yardımcı olabilirlermi? Ses çok sinir bozucu.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelin meshurdur böle titreyip ses yapan parcaları daha önceden kullanıdıgın araç opel değildi galiba biz alıştık seslere :(

ama titiz düşünceli bi usta ona çözüm bulabilir

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
bendekinde sorun yok ama benmde iç aydınlatmanın ordakiyer bazen ses yapıyo

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç soğukken ses yapıyor ısınınca geçiyor :)

ugurbaysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ugurbaysal.xm.com
Benim yol bilgisayarının düğmeleri tıkırtı yapıyor. sunroofun perdesi de ses yapıyor. artık bi şekilde sağına soluna bişiler sıkıştırıp sesi kesiyoruz :)

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Kapagı yerinden çıkar elinle dagıtmadan yuvanın veya kapagın kenarlara kapakla temas eden noktalara ince bi şekilde seffaf silikon sür
Bekle kurusun. ( kurumadan takarsan kapak yapışır) sonra kapagı tak arada elastik yastık gibi olur. sesi de keser
ama kapaktan yapıyosa, kapagı elinle tutınca kesiyormu sesi.

ugurbaysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ugurbaysal.xm.com
kapağı elimle tutunca kesiyor sesi ama benim sunroofun perdesinin rayda yürüyen aksam kırılmış sanırım. sesi de ondan apıyor. perdeyi komple sökeim dedim ama sökemedim. dediğiniz gibi oraa bir slikon felan yapamam sanırım (eğer bana dediyseniz)

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
kapağı elimle tutunca kesiyor sesi ama benim sunroofun perdesinin rayda yürüyen aksam kırılmış sanırım. sesi de ondan apıyor. perdeyi komple sökeim dedim ama sökemedim. dediğiniz gibi oraa bir slikon felan yapamam sanırım (eğer bana dediyseniz)

Hoparlör kapagı için demiştim.
Sanrufun perdesi hareketli parça silikon olmaz.
Kırık yerin resmi varmı... Rayın içinde kayan parçamı kırık.

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde sunroofun perdesinin bir kenarı kırık resmini çekip buraya koyayım bi çözüm arayalım çok sinir bozucu oluyor.

ewo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim sağ ön kapıdan ses geliyor korkuyorum bazen kapı şimdi açılacak diye.ah ah 98 astra taş gibiydi tık sesi yoktu maşALLAH ama şimdi pert oldu orası ayrı bi konu :(