Hızlıal Yardım

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu siten 13.12.2010 da bir siparişim oldu ve ürünü hala yollamadılar. Ürünün ellerinde olmadığını tedarikçi firmadan beklendiğini yazdılar. Ürün sayfasında stokta olmadığı hakkında bir uyarı yazmamışlar. Bende kaç gündür telefon mesaj mail ne varsa ulaştım kendilerine ama bir sonuç alamadım. Merak ediyorum ürün gerçekten stokta yok mu yoksa oyalama taktiğimi.

Burdan bir arkadaş yardımcı olsa aşağıdaki linkteki ürünün stok durumu hakkında siteye bir mesaj atsa ne diyecekler merak ediyorum. Ben artık yazamıyorum çünkü ne yazsam da fark etmiyor hep aynı cümleleri söylüyorlar. Bir de ürünle ilgili bir sayfa kampanya haberi yapmışlar.

Ürün bu:

http://www.hizlial.com/oyun/aksesuarlar/sony-move-eye-toy-cam-ps3_21.029.0599.0006.htm

Mesaj atıp geri dönüş yapacak arkadaş varsa çok sevinirim.
Teşekkürler...

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu tarz siteler ellerinde olmayan malı varmış gibi göstererek satış yaparlar.. parayı sizden alırlar, gider tedarikçiden malı alıp size kargolarlar.. mail mesaj fayda etmez, telefonda bağırıp çağırarak çözebilirsiniz işinizi.. benzer bi durumu bir defa bende yaşadım, malesef çözümü böyle..

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
bu tarz siteler ellerinde olmayan malı varmış gibi göstererek satış yaparlar.. parayı sizden alırlar, gider tedarikçiden malı alıp size kargolarlar.. mail mesaj fayda etmez, telefonda bağırıp çağırarak çözebilirsiniz işinizi.. benzer bi durumu bir defa bende yaşadım, malesef çözümü böyle..

O yolu da denedim ama yemedi ürün sayfasına şikayette yazdım telefonla da aradım ne yaptıysam sonuç alamadım:mad:

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
telefonla arayınca ne diyorlar?

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Ne pişkin adamlar bunlar ya 30dk bekledim diyorum olabilir diyor uyuz. Arkadaşlar bu sitenin Sony Tedarikçisini nasıl bulabilirim bir bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbulda olsan direk yerlerine giderdin aslında..

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Zaten İstanbul da olsam gider 50krş luk şey için çökerdim tepelerine ama işte sanal ortamda sözümüz geçmiyor maalesef.

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
siparişi iptal et bence.

sinir olmana değmez...

Onu çok düşündüm ama bu adamlar parayla aldığınız ürün için böyle yapıyorlarsa ellerindeki parayı verirken ne yaparlar tahmin edemiyorum. O yüzden cesaret edemiyorum.:mad: