hız sabityeyicisi taksam yakıt tüketimi artarmı

• Konuyu başlatan kokorecci576
  • Başlangıç tarihi
K

kokorecci576

Bilgi Girilmemiş
comboma hız sabitleyicisi taksam yakıt tüketimi artarmı acaba ve hangi marka önerirsiniz ?

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim bildiğim kadarıyla artmaz bilakis bunu zaten şehirlerarası yada boş ve uzun yollarda kullanıyorlar.butür yollarda kullanırsan yakıtı düşürür bile...

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dikkatli kullanırsan artmaz, zaten şehir içi yollarda kullanılacak pek yer yok.. Şehirler arasında ise rampa çıkışlarında kullanmazsan yakıt düşer.

K

kokorecci576

Bilgi Girilmemiş
Bence de ekonomi sağlar... yarın bende taktırıcam bakalım neler olacak , daha sonra buradan yazarım ...

abi taktırırsan bana haber ver

K

kokorecci576

Bilgi Girilmemiş
Bence de ekonomi sağlar... yarın bende taktırıcam bakalım neler olacak , daha sonra buradan yazarım ...

ya ben arabamada park sensörü, hız sabitleyicisi ,eastronic ,ve bir cok şey taktırmayı düşünüyorum ama korkum direksiyon kutusu ya bozulursa:mad:sonradan krize girerim servise gitsem acaba öğrenebilirmiyim 2006 modellerde sorun olup olmadığını?

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hız sabıtleyıcı cok ıy bırsey. en önemlı + sı mesela uzun yolda gıdıyorsunuz hızınız 100 felan az bı bozuk yol olursa ayagınız gaz pedalında oynamalar yapıyor o esnada fazla yakıyor arac

METSEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende istiyorum hız sabitleyici fiyatını araştırdınızmı nekadara maloluyor bu hız sabitleyici ?

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bugün sordum...150 ytl civarıymış....sadece sinyal kolu değişiyormuş bi de program yükleniyormuş...

Armada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım 2004 model, 1 kere bile kullanmadım diyebilirim. hız sabitleyicisini bence gerekli bişey değil ama tabi bana göre..
*******************************/288100 ;)

K

kokorecci576

Bilgi Girilmemiş
Bugün kolu taktırdım programlama yapılırken birde tel olması filan gerekiyormuş ben hepsi hazır sadece kol takılıp programlanacak derken birde tel çıktı teli takmakta yaklaşık iki saat filan alıyormuş ......ööööffffffffff çok şiştim şu anda sadece sabitleyici kolum vara vakit olmadığı için tel takılmadı ..vaktim olunca tel de takılacak .... bu opelin zırva sapan işleri yokmu beni delirtiyo....... Kardeşim zamanında doğru dürüst iş yapmazlarmı bunlar alt tarafı bir tel ,niye fabrikada baştan takıp hazır bırakmazlarki...:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: ?

Birde aracım 2006 sonu diye seviniyordum

abi peki ne kadar fiyat istediler