hgs kartı hakkında.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Kurtuluşun yok, aynanın arkasına yapıştıracağın için fazla bir görüntü kirliliği yapmıyor.

Cuma günü idi. Tüm banka ve ptt şubelerini aradım :D HGS kartlı olanından verin bana diye :D ama hiç birinde yok bu kadar olur. Bu arada bazı bankalar HGS bedava veriyor arkadaşlar haberiniz olsun beleş :D ama ileri de öperler mi? işte orasını bilemiyorum :D malum ülkemizde vatandaşı en çok öpen bankalar :rakir::rakir::rakir:

Acarx

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Hakkaten pvc midir nedir kapliyorlar ya kimlikleri onla kaplatsak guzel olur bence :)

murat özkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bugün resmi aracıma kart şeklinde olandan aldım,aynen kredi kartı büyüklüğünde.Fakat nasıl aldıklarını bilmiyorum sadece bana kart şeklinde olanı geldi.

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende 31 Aralıkta aldım iş bankasından kgs vardı, onu iade aldılar, yerine bu dandik etiket gibi olan HGS yi verdiler... Camın neresine yapıştıracaz tam olarak, aynanın altına doğru camın ortasına denk gelecek şekilde yukarı diye okudum nette ogs cihazı gibi...
daha yapıştırmadım... şubat tatilinde yola çıkarken yapıştırayım diyorum...

birde bankadaki eleman bunun sadece dubaide uygulandığını söyledi AB ile uyumlu değilmiş, bir iki sene içinde yeni sistem gelir dedi... düşünün yani...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arkadaşlar bende 31 Aralıkta aldım iş bankasından kgs vardı, onu iade aldılar, yerine bu dandik etiket gibi olan HGS yi verdiler... Camın neresine yapıştıracaz tam olarak, aynanın altına doğru camın ortasına denk gelecek şekilde yukarı diye okudum nette ogs cihazı gibi...

birde bankadaki eleman bunun sadece dubaide uygulandığını söyledi AB ile uyumlu değilmiş, bir iki sene içinde yeni sistem gelir dedi... düşünün yani...

Köprü ve otoyolları sattık yaw... adamlar nereden para kazanacak? :bir:

neonder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ida-marine.com
Köprü ve otoyolları sattık yaw... adamlar nereden para kazanacak? :bir:

Siyaseten hiç anlamam,uzun yıllardır esnaf olduğum için tüm hükümetlerin para politikasını çözdüğüme inanıyorum. Bu hükümeti sevmememe rağmen bu özelleştirmeleri çok doğru buluyorum. Sonuçta satma değil , uzun süreli kiralama dır yapılan. Ve birde şu yönden baksanıza olaya kara yollarında çalışan işçi ve müdür oranı???? İşi yapan 200 işçi varsa bunların 5 katı maaş alan 200 de müdür var.satın alma müd. İhale müd. İhale komisyonu. Proje müd,kontrol müd...............bu yolların memleketten götürdükleride çok bu sistemde. Belki adam gibi yol olur bundan sonra. Belki köprü girişleri uzun kuyruklar olmaz. Bunu en iyi zaman gösterecek tabiki.:confused:

Şef çok Kızılderili yok

izm35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

doğru söylemiş, dubaide salik card adıyla aynı sistem uygulanıyor...