herkesin bilgisine dikkat edin

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bildirmezler.vergi dairesi tahsilat kısmıyla ilgilenir.
ceza ile ilgili trafikten ve ordaki dosyadan bilgi alabilirsin.

gkhnysl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
noter adresi hatalı yazmış olabilir.o kağıdın altına imza koyarak yazılanların doğru olduğunu kabul ediyoruz.yani yazılı herşeyi kontrol etmek bizim sorumluluğumuzda.
yeni sistemle bu da kalktı zaten.çünkü işlemler tc nosu ve sisteme kayıtlı adresinizle yapılıyor.
6111 sayılı kanundan faydalanıp peşin ödemeyle faizlerden kurtulabilirsiniz.
ama uyarayım vergi daireleri çok kalabalık.son günlere kalmayın.son tarih 2 mayıs.
faizleri silmiyorlar taksit yapıyor anladığım kadarıyla uygun faiz oranlarıyla:mad::mad:ayrıca maliye kampanyayı bildirmek için nasıl ulaşıyor bana bilinmez :confused:ama ceza bildiriminde ulaşamıyor ne hikmetse

gkhnysl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildirmezler.vergi dairesi tahsilat kısmıyla ilgilenir.
ceza ile ilgili trafikten ve ordaki dosyadan bilgi alabilirsin.
cezayı nerede yediğimi bilmiyorumki hangi trafiğe gitmeliyim belki istanbulda yedim belki tekirdağda

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ceza bildirimi işi maliyeye ait değil.trafikle ilgili bir konu bu.
şu an gelen yazılardaki adresler zaten tc nosuna bağlı olarak sistemde görünen adresler.
tüm borcunu 18 taksite böldürebilirsin.toplamda 0.15 faiz ödersin.36 ayda ve 2 ayda bir ödeme şeklinde 18 taksitte borçlardan kurtulabilirsin.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
cezayı nerede yediğimi bilmiyorumki hangi trafiğe gitmeliyim belki istanbulda yedim belki tekirdağda
aracınızın plakasının bağlı olduğu trafikte bir dosyanız var.cezayı nerde yerseniz yiyin o dosyada bir örneği bulunur.

zihnigonen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim avukat, geç yapılan tebligatlarla ilgili hiçbir cezayı ödemedi. ama nasıl yaptı bilmiyorum. bugün geç oldu ama yarın arar sorarım.

gkhnysl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ceza bildirimi işi maliyeye ait değil.trafikle ilgili bir konu bu.
şu an gelen yazılardaki adresler zaten tc nosuna bağlı olarak sistemde görünen adresler.
tüm borcunu 18 taksite böldürebilirsin.toplamda 0.15 faiz ödersin.36 ayda ve 2 ayda bir ödeme şeklinde 18 taksitte borçlardan kurtulabilirsin.
bana gelen bildiriyi tekrar okudum şimdi fakat faiz indirimini göremedim yanlışmı bakıyorum acaba

DJnonstop

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun kardeş. Yapacak birşey kalmamış mecbur ödenecek gibi gözüküyor...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynısı başıma geldi zamanında aldığım bir aracın önceki sahibinden dolayı bir yıl sonra cezası bana rücu etti eski sahibi gişelerden para ödemeden 4-5 defa geçdiği için ceza yemiş onun zamanında ceza gelmemiş bana geldi..

avukat tandığımızı aradım olayı anlattım bana dediği aracın önceki sahibi zamanında ceza yendiği için sen yükümlü değilsin karayollarının merkezine git dedi ikinci köprünün tam girişinde ve bu ibrazını yap orda dedi oraya gittim olayı ordaki gişe memuruna anlattım oda dedi sana rücu etmez ruhsatı ver dedi ruhsatı aldı bir kaç işlem yapıldı ceza aracın önceki sahibine rücu ettirildi yani adamlar onu bulup ona yollıycaklardı cezayı.. kısaca beş kuruş ödemedim..