Herkese selamlar

Berkin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşın verdi gazla aldığım 2014 model astra otomatik ile aranıza katılmış bulunuyorum. Henüz 1 hafta oldu alalı. Kesinlikle memnun kaldığım bir araç. Tek derdim ön tamponun çok alçak olması. Standart bu şekilde mi yoksa benden önceki sahibi mi bu şekilde ayarladı bilmiyorum. Park ederken dikkatli olmak gerekiyor.
Umarım arabayla ilişkim başlangıç gibi güzel devam eder. Forumda daha sıkı fıkı olmak üzere tekrardan selamlar saygılar

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Berkin hocam öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Kesinlikle doğru bir tercih olmuş aracınızı güle güle kullanın. Aslan parçasının fotoğraflarını paylaşırsanız size daha net şekilde bilgi verebiliriz. Tampona ön ek yapılmış olabilir. Saygılar

husooz

Yönetici
Başkan
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Merhabalar Hoşgeldiniz. Aracınız Hayırlı olsun..
Kesinlikle ön tampon alçaktır. Altındaki lip ile mümkün olabilecek heryere sürtebilirsiniz. Test ettim.
Bu sebepten genelde ön ön bir yere yanaşmamalı.

ilkatör76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aleyküm selam hoşgeldiniz ön tamponun altındaki 4-5 cm lik ek plastik çıkıntının saga sola sürtmesi gayet normal we bence bu plastik cıkıntı sayesinde tamponu daha büyük hasarlardan korumuş oluyoruz bi önceki aracınızın ön tampon yükseltisi eger yüksekse bu sebeple bi uyum süreci yaşıyorsunuz we buna zamanla alışırsınız tekrar hoşgeldiniz dikkatli sürüşler