Her babayiğit yapamaz dediler ve yapamadılar...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
........ Dervirdaim hariç, triğer sete 525 tl, ustama işçilik 200tl ödedim kredi kartına 6 taksit yaptılar.....
Bana fiyat biraz pahalı geldi (2.0 GLS ye göre). Clup kart indirimi falan yapmadılar mı?

DalyaNTurguT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, evde bu gece ki hengameden sonra, arabayı satmaya karar verdim. Bir sürede araba falan almayı düşünmüyorum. Yani şöyle diyeyim; hanımın arabanın kıymetini anlamasını bekliyecem... Sizden istirhamım, benim arabanın piyasası nedir kaç lira fiyat versem, çabuk satılır. 249 bin km'de aracımın az çok biliyorsunuz durumunu, hoş güzel resimlerini koyamadım siteye beceremedim ama, fikir verirseniz sevinirim.

DalyaNTurguT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

http://cgi.ebay.co.uk/Sealey-Camsha...ols_Levels&hash=item43a20b13e0#ht_2128wt_1199

krank tamam bi nebze izi var hizalanır ama sana eziyet çektiren parça bu arabanın egsantirikler arasına takılıyo ve triger değişiminde oynamasını engelliyo abi
Bugün usta aracımı yaparken başından sonuna yanındaydım, yine rahat duramadım, elimi yağa bulaştırdım anlayacağın...
Bu linklediklerinizi uygulamak için, kendime ait bir lift ve garaja ihtiyacım var. Aslında en büyük hayalimdir bu, aracımı elimden geldiğince toparlayabilmek... Lakin, bence hiçbir servis, liftini kullanayım aracımı kendim yapmak istiyorum, teklifine sıcak bakmaz. Bir an önce aracı liftden indirip, diğer aracı cıkarmak için çırpınıyorlar.