Her babayiğit yapamaz dediler ve yapamadılar...

DalyaNTurguT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok gecmis olsun

baslığınızı değistirin ki google aramalarında da ilk sayfada cıksın

misal; ''X şirketi yapacağım dediğini yapamadı'' gibi bir baslık atın ve altına olayı yazın herkes okusun ;)

forumdonanımhaberede bir baslık acın ;)
Mantıklı, teşekkürler...

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun çok sinir bozucu gerçekten
evde sorun yaratması da ayrıca üzücü.

DalyaNTurguT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun çok sinir bozucu gerçekten
evde sorun yaratması da ayrıca üzücü.
Hiç sorma kardeşim, gece çok zor geçti. Ne yemek yiyebildim, ne de uyuyabildim. Hiç keyfim yok, 2-3 tane işgüzar ustanın yüzüne arabamdan soğudum. Herşeyden soğudum, belli olmaz belki birkaç güne satılığa çıkarabilirim arabayı, daha da araba alacağımı sanmıyorum, eğer satarsam...:(

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun..Böyle 3-5 kuruş için yaptığı işin arkasında durmayan adamları rezil edip para kazandırmamak lazım..Ulaşabildiğiniz heryere yazın bence de böyle çirkeflik olmaz...

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç sorma kardeşim, gece çok zor geçti. Ne yemek yiyebildim, ne de uyuyabildim. Hiç keyfim yok, 2-3 tane işgüzar ustanın yüzüne arabamdan soğudum. Herşeyden soğudum, belli olmaz belki birkaç güne satılığa çıkarabilirim arabayı, daha da araba alacağımı sanmıyorum, eğer satarsam...:(

araba her sorun çıkardığında aynı his bende de oluyo inan ki.
araba ne kadar lazım onu sorgulamak lazım. çocuk varsa arabasız zor.
evin rızkını arabaya, hele bide böyle üçkağıtçılara vermek insanın zoruna gidiyor gerçekten. o yüzden çok dikkat ediyorum arabayı bakıma götüreceğim zaman.

yakında da düzgün usta yok, bu sefer yol masrafı biniyor bi de üstüne.
ama mecbur yaptırıyorum, oğlan küçük, arabasız bi yere götürüp getirmek zor adamı. onun için olabildiğince ucuz yollu tamirlere kaçıyorum ufak tefek sorunlarda.

hanım "amma masraf açıyo bu araba da" derse, iyi satim yeni model alayım o zaman diyorum :D tamam hadi git yaptır diyo :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun kardeşim, her zaman söylerin Vectra'lar asla yan sanayi kalitesiz malzemeleri sevmezler ama haklısınız her müşteri malzemenin kalitesinden anlayamaz ki, % 99'u müslüman diye övündüğümüz güzel ülkemizde ne yazıkki yalanlar dolanlar havalarda uçuşuyor. Yazık değil mi en son harcayacağınız 900 TL paraya, bu para ailenizin rıskı değilmidir, az bir meblağ mı, neredeyse bir aylık maaş. Benim 2.0 B kasa Vectra için yetkili servisten aldığım kampanyalı triger fiyatı yaklaşık 250 (devirdaim hariç)-400 (devirdaim dahil) TL civarında, ufak tefek ilaveleri de katarsak yaklaşık olarak 300-450 TL. diyelim, iki sene yetkili servis garantisi ile birlikte en az 60.000 km kafam rahat. Bu arada ustanız sözünün eriymiş, boşuna kendisine çamur atıp da adamın hakkını yemeyin. Gerçekten böyle bir acemiliği, böyle bir hatalı montajı "her babayiğit - usta yapamazzzzzz" :)

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam gerçek tamirciler lanet edip dukkanlarını kapattılar ankaradan bahsediyorum piyasa orta anadolu çakallarına kaldı..v6 nın tirigerini uk de bahçede değiştiriyolar 10 sterline sente kaçma önleyici set var komple heryeri kitliyor.senin tamircilerin haberi yokmuş dünyadan.kalitesiz işçilik bol paraya 30 yılda türkiye çok güzel alıştı.ben sana v6 vectra için haynes manual i öneririm çok memnun kalıcagını düşünüyorum ebay.co uk dan bulabilirsin.bidaha rasgele tamirciye gitmessin

DalyaNTurguT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam gerçek tamirciler lanet edip dukkanlarını kapattılar ankaradan bahsediyorum piyasa orta anadolu çakallarına kaldı..v6 nın tirigerini uk de bahçede değiştiriyolar 10 sterline sente kaçma önleyici set var komple heryeri kitliyor.senin tamircilerin haberi yokmuş dünyadan.kalitesiz işçilik bol paraya 30 yılda türkiye çok güzel alıştı.ben sana v6 vectra için haynes manual i öneririm çok memnun kalıcagını düşünüyorum ebay.co uk dan bulabilirsin.bidaha rasgele tamirciye gitmessin
Öncelikle hepinize saolasınız diyorum. Kardeşim af buyur kafam yerinde değil, bu benim vectra için bahsettiğin olayı anlayamadım. Biraz daha konuyu açarmısın?
Sabah Opel Odak'tan triğer set geldi ama, daha motorun işi bitmedi. En son eve kızım için gelirken, usta motoru toplamaya çalışıyordu. Şu anda sabahtan beri özlediğim 1 yaşındaki kızım kucağımda uyuyor, pc başındayım. Dervirdaim hariç, triğer sete 525 tl, ustama işçilik 200tl ödedim kredi kartına 6 taksit yaptılar. Akşama umarım aracım çıkar ve sentesinde yine sorun olmaz. Bu arada, motorun sağ üst sarsıntı kulagı bozulmuş, tabii ki 1 senedir silkelenerek çalışmaya nasıl dayansın. Ustam sıfır alma, çıkmacılardan orjinal bir tane buluruz. Ben ararım gider taktırırsın dedi. Ne yalan diyeyim hayır diyemedim çünkü; orjinal sıfırı 150 liraymış ve ellerinde de yokmuş. Bir ara ikitelli yapacağım bugün yetişemem muhtemelen...