Hava filtresi ile ilgili tum gercekler

SDURNA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar opelim.net te yeniyim 2012 astra enjoy plus sedan aldım yeni ilk bakım kaç km ve neler değişiyor ...

sansibl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar opelim.net te yeniyim 2012 astra enjoy plus sedan aldım yeni ilk bakım kaç km ve neler değişiyor ...

Aracınızın garantisinin devam etmesi için 1.yıl yada 15000.km'de (hangisi önce gelirse) servise gitmeniz gerekiyor. Ne yapılması gerekiyorsa yaparlar.Yağ, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi vs.

Dipnot: sorunlarınızı teknik serviste, ( burdan) yeni bir başlıkta açarsanız cevap verenler olur. Bu şekilde başka ya da alakasız bir konun altına yazarsanız gözden kaçabilitesi var. selamlar sevgiler iyi forumlar.

suleyman1871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm

slm arkadaslar aracın far ayar sensoru arıza gosterıyor yanlız bılgısayara baglanıgında her yere mudale edılıyor orayla ıletısım kurulamıyor bunun nedenı ne olabılır bırde otomatık far ayarının beynı veya kontrol unıtesı varmı..
aynı sekılde hava basınc sensoru arıza gosterıyor sensoru degıstırdım bır turlu sılmemıze ragmen arıza lambası sonmuyor bılgısı olan lutfen paylassın...

omero72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Soldaki, aracı alıp 6 ay kullandıktan sonra çıkarttığım filtre. Sağdaki de yetkili servisten sıfır aldığım filtre. Sanırım başka yoruma gerek yok :)

qhjqc.jpg