hata kodu P380 nedir

starterbox

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
selam kardesler bu günde benim motordaki sallanti icin baska yeni donanimi olan bir tamirciye gittim motoru kapatinca sanki kopacakmis gibi sallaniyor,
takti bilgisayara yeni almis bir türlü okumadi sonra zar zor oldu birseyler hata kodu DTL: P380 yazdi buji lermis sanirim oda tam bir sey demedi ama sonra gene yanarsa gel dedi su anda bilemem falan dedi yolladi yani anliyacaginiz gene elim bos döndüm vesselam ha bu arada setupxxx arkadasim bogaz kelebgini ve egr yi temizlet demisti adam kafayimi yedin kardesim onlar temizlenmez diyor dondum kaldim yahu dedim bunlari türkiyede temizliyor herkes yok dedi onlar temizlenmez selamlar

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence tamircini değiştir onlar temizlenmez mi ya :( önüne gelen tamirce oluyor

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
selam kardesler bu günde benim motordaki sallanti icin baska yeni donanimi olan bir tamirciye gittim motoru kapatinca sanki kopacakmis gibi sallaniyor,
takti bilgisayara yeni almis bir türlü okumadi sonra zar zor oldu birseyler hata kodu DTL: P380 yazdi buji lermis sanirim oda tam bir sey demedi ama sonra gene yanarsa gel dedi su anda bilemem falan dedi yolladi yani anliyacaginiz gene elim bos döndüm vesselam ha bu arada setupxxx arkadasim bogaz kelebgini ve egr yi temizlet demisti adam kafayimi yedin kardesim onlar temizlenmez diyor dondum kaldim yahu dedim bunlari türkiyede temizliyor herkes yok dedi onlar temizlenmez selamlar

kızdırma nbujileri bozuk değişmesi gerekiyor değiştir arıza kalmayacak ok

starterbox

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
anladim sanirim simdi sallantiyida bu bujiler mi yapiyor yani yarin hemen degistirecegim o zaman cünkü biktim bu sallantidan cevap beklerim bu gün sizden saol tansu usta

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ısıtma bujısı patladıgı ıcın sabahları ilk marşta arac geç çalısır sallantılı ve dumanlı çalısır

starterbox

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
yani motoru kapatirken sallaniyorya ona saniyoruum bir etkisi yok ama tespit dogru cünkü gec ve dumanli calisiyor ilk calkisitirmada sabahlari bu gün degisecek bilgi gelecek buraya selamlar

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
almanyada OPEL ustası kalmamıs, benim ustam burdan teknık destek verıyor. yuruyun be bı tanesınız....

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
buda bizim farkımız biraz havaya girsek sorun olmaz herhal de