Motor kulaklari sorunu

starterbox

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
selam kardesler neredeyse 8 aydir bu dert basimda ve bir cözüm bulunamadi, motoru kapatinca sanki kopacakmis gibi lakirti gelip sallaniyor motor orta kisimdan sanki , arka kulak dediler degistirdim sonuc ayni bugün tekrar baska yere baktirdim kulaklarda bir sey yok dediler ama sallantinin nereden geldigini bilmiyoruz dediler bu durum da ne yapabilirim

benim düsünceme gelince original akkü yü degistirdigim an yapmaya basladi bu sallanti usta akküyü degisince dedi 15 dakika calissin calistirdim ve motoru stop edince sallandi pek umursamadim o an ama eve gelince gene ayni ve 8 aydir bu sekilde kullaniyorum

bu günkü usta ön kulagi degistirelim dedi lastigin icinde bos duruyor demir sanki ortasi bosalmis gibi bilmem anlatabildimmi parca yi almaya gittim iriginal de ayni degismeye gerek yok dedik ve o sekilde biraktik bu durumu cözebilecek arkadasa minnettar kalirim selamlar

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu durumu bakıp gören usta daha ıyı çözer

starterbox

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
ustalar cezemedi kac kisiye gösterdimse ayni durum

scoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
.

aynı sey basıa geldi. kulaklar dediler alakası yok. alt takımlar gevsemiş bence saglam bi opelciye git ......alt takımları sıktılar duzeldi.

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence kelebek boğazını ve egr yi temizlet...kulaklardan o sorunu yapmaz.boğazdan yapar...kendimi kbb doktoru gibi hissettim:D.neyse bi deneyin tekrar görüşelim olmadı msn den bakarız caresini

starterbox

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
vallaha kardes burada gittim temizlik icin yapmiyorlar yenisini takacagiz diyorlar kendim temizleme imkanim varmi yada izine gidinceye kadar ki almanyadayim 7 nci ayda gidiyorum izine türkiyede yaptirsam o zamana kadar bir problem yaparmi ha birde scoglu kardesin bahsettigi alt takimlar nedir bende siktiriyim onlari selamlar

Son düzenleme:

starterbox

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
yokmu kimse