Hare Ve Çizik Giderme, Polish uygulaması.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Hare Ve Çizik Giderme, Polish uygulaması.

sadece darbe değil
güneşin etkisine, yağmur çamur, vs bunlara karşı gerçekten koruyor aracı
boya koruma öyle bir iki yıkamayla da gitmez zaten en az 6 ay-1 yıl etkisini gösterir

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet arkadaşlar bugün bkırköy meguaris uygulama merkezinde çizik hare giderici ve boya koruma yaptırdım arabam iğneden ipliğe temizlendi gıcır gıcır oldu ilk aldığım günkü mumlu halinden bile mükemmel nereye park ediceğimi şaşırdım evin otoparkında 5 dk bir bakıyorum başına birşey gelmesin diye sabahtan akşama kadar uygulamacı arkadaşla yaptık uygulamaları ama çok güzel oldu gerçekten fazla foto çekemedim ama çektiklerimle arabamın son halini çekip ekliycem en kısa zamanda.. :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güle güle kullan, teknik gri karizmatik bir renk zaten eminim ıslak ıslak parlıyordur  045thumbsup

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bahadirusta link' Alıntı:
evet arkadaşlar bugün bkırköy meguaris uygulama merkezinde çizik hare giderici ve boya koruma yaptırdım arabam iğneden ipliğe temizlendi gıcır gıcır oldu ilk aldığım günkü mumlu halinden bile mükemmel nereye park ediceğimi şaşırdım evin otoparkında 5 dk bir bakıyorum başına birşey gelmesin diye sabahtan akşama kadar uygulamacı arkadaşla yaptık uygulamaları ama çok güzel oldu gerçekten fazla foto çekemedim ama çektiklerimle arabamın son halini çekip ekliycem en kısa zamanda.. :)

hayırlı olsun boya korumanız :)
ne kadara yaptırdınız, harelerin fotoğrafını çekmek için gece ışıkta bir fotoğraf eklerseniz
flaş ile çekip çok güzel olur
tam anlamıyla hareler gitmiş mi görmüş oluruz hem

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sonax zaten iyiydi acaba Meguiars daha da mı iyi?

Akın kardeşim araştırmış; arada tam iki misli fiyat farkı var!!

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Esmerce link' Alıntı:
Sonax zaten iyiydi acaba Meguiars daha da mı iyi?

Akın kardeşim araştırmış; arada tam iki misli fiyat farkı var!!

Meguiars ürünleri çok daha pahalıdır ama çok daha kalitelidir kesinlikle..

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkürler hakan bey gerçekten meguairs ürünleri çok iyi vede kaliteli 250 tlye yaptırdım yarın inşallah çekim yapıp burdan paylaşırım..

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

uygulama yapılırken
26032011556.jpg

26032011557.jpg

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arabanızı çiziklerden nasıl kurtarırsınız?
Arabanızı sokakta da, otoparka da bıraksanız güvende değil. Yoldan geçen bir araba ya da sokakta oyun oynayan yaramaz çocuklar her an arabanızı çizebilir. Peki, bunlardan nasıl kurtulabilirsiniz?

arabanizi-ciziklerden-nasil-kurtarirsiniz--596726.Jpeg

Doğru ürünlerle ve doğru bilgilerle, arabanızın yüzeyindeki ince çizikleri kolayca ortadan kaldırabilirsiniz.
Ehow.com isimli internet sitesinde yer alan haberde, çizikleri giderecek ürünleri ve çizikler için neler yapmanız gerektiğinizi öğrenebilirsiniz. İşte 5 adımda çizikleri yok etmenin yolları:

1. Öncelikle, arabanızın her yerini yıkamalısınız. Arabanızın zaten temiz olduğunu düşünüyorsanız, yıkamanıza gerek yok. Havadaki ve çevredeki zararlı elementler, arabanızın boyasına yapışan kimyasal bağlardır. Arabanızı güzelce yıkamak, toz, polen ve yoldan gelen parçacıkları yok etmeye yardımcı olacaktır.

2. Arabanızı yıkadıktan sonra tümüyle kurutmanız gerekiyor. Arabanız tamamen kuruyana kadar, arabanızdaki çizik yerlerin tamirini yapmaya başlamayın. Yıkamadan kalan herhangi bir sabun, deterjan ya da su damlacığı ürünün etkisini hafifletebilir ya da azaltabilir.

3. Arabanız temizlendikten ve kuruduktan sonra Meguiar's ScratchX™ gibi yüksek kaliteli araç bakım ürünü uygulayabilirsiniz. Diğer üreticilerin ürünleri ise şöyle: Mother's, Eagle One ve Turtle Wax. Bu ürünlerin hepsi olası çizikleri, örümcek ağı efektini, tampondaki girdap görünümünü, oksidasyonu, kimyasal aşınmayı, asit yağmuru beneklerini ve kuş pisliklerinden kaynaklanan aşınmaları kaldırmak amacıyla satılıyor.

4. Bir parça süngerin üzerine çok az miktarda çizik yok edici sürün. Ürünü, çizik bölge kapanana kadar ovalayarak uygulayın. Ürün ince çiziği tümüyle doldurur gibi görünecek, ancak arabanızın boyasının üst katını da kaplayacak.

5. Ürünü arabanızın istenilen yerine uyguladığınızda, temiz ve kuru bir havlu kumaş alın ve iyi bir sprey cila ile bölgeyi cilalayın. İyi kalite sünger ve havlu kullanmak boya yüzeyinde ilave çiziklere yol açmaz. Bu çizik bölgeyi cilalayacak ve boyanıza parlak ve ayna görünümü kazandıracak.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar kardeşimin Corsa sının göstergelerinin üzerindeki saydam plastik çizilmiş, sanırım kaba bir kumaş parçasıyla göstergeleri silerken olmuş.

Amatörce uygulanan bildiğiniz bir plastik çizik giderici var mı tavsiye edebilir misiniz??