Hare Ve Çizik Giderme, Polish uygulaması.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Hare Ve Çizik Giderme, Polish uygulaması.

Teşekkür ederim.

Bundan sonra her yeni araç aldığımda ilk işim boya koruma yaptırmak/yapmak olacak.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Hiçbir amatör ya da profesyonel ürününüz yoksa eğer kuş pisliklerinin üzerine bir peçete ya da selpak koyun biraz su ile ıslatın yumuşasın sonra yavaş yavaş temizleyin ve suyla durulayın.

Kurumuş iken kazıkmak ya da yumuşatmadan çıkarmak için zorlamak çiziklere neden olabilir.

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar piyasada satılan şu cizikleri kapatan kalemden kullanan varmı aranızda ? bu gün fark ettim kaputta iki yerde taş vuruğu var ,boyayı kaldırmış ve cizik şeklinde değil nokta gibi. acaba cizik giderici kalem bunlarda işe yararmı merak ediyorum, yoksa gidip rötuş yaptırıcam.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çellocu link' Alıntı:
arkadaşlar piyasada satılan şu cizikleri kapatan kalemden kullanan varmı aranızda ? bu gün fark ettim kaputta iki yerde taş vuruğu var ,boyayı kaldırmış ve cizik şeklinde değil nokta gibi. acaba cizik giderici kalem bunlarda işe yararmı merak ediyorum, yoksa gidip rötuş yaptırıcam.
bildiğim kadarıyla çok işe yaramıyor bu ürünler başlangıçta güzel görünsede zamanla tekrardan açılıyor o kısım
en iyisi rötüş yaptırmak

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çellocu link' Alıntı:
kalem çiziklerde işe yarasa bile ki sanmıyorum, taş vuruklarında işe yaramaz

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet abi en iyisi arada bir kontrol edip rötuş yaptırmak herhalde

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çellocu link' Alıntı:

Bu ürün boyadaki çiziği değil, boyanın üzerindeki vernik tabakasındaki ince çizikleri giderebiliyor sadece.

Temiz yüzeydeki hafif çiziklere güneş ışığı altında uygulanıyor ve işe yarayabiliyor ancak çizik derinse ve araçta boya koruma, ekstra cila vars da işe yaramıyor, sonuç olarak başarısız bir ürün.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akın link' Alıntı:
Diğer bir başlığa da da yazdım burda da tekrar edeyim. Arkadaşlar araçlarınızdaki  hafif derin çiizkler için dyo nun  ince pastasını kullanabilirsiniz.  diş macunu şeklinde bir kutu biraz pamuğa sıkıp ovuyorsunuz.  ben biraz önce denedim harika ötesi sonuç veriyor. 10 saniyede kesin çözüm. 

Sayın akın Bu uygulamayı adet haline getirmemenizi tavsiye ederim. Yoksa bir zaman sonra hani çok bilinen ve iğrenç olan branda-güneş yanığı denilen başbelasının başınıza nereden musallat olduğunu çok düşünürsünüz. Dyo çbs farketmez ince pasta denilen melanetin ilk etaptaki güzelliğinin büyüsüne kapılan bir arkadaş 1-1.5 yıl içinde aracın güzelim boyasını resmen haşat etmişti. Kılcal çizikler için hareler için traşlayarak yok etmektense nano ürünü cilalarla doldurarak yok etme yolunu seçmek en iyisi (Tamamen kişisel görüş ve deneyimlerim)