hangisini secersiniz?????

HANGİ ARABA YI ALIRDINIZ???

• Kullanılan toplam oy
    81

celo975

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu nasil kapatiliyoooooor

!!!!saygilarimla!!!!

Son düzenleme:
A

aykal

Bilgi Girilmemiş
Kimse kusura bakmasın :D Bence kesinlikle fiesta :) Yolda gördümmü dönüp dönüp bakıorm harika bence.

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiestada güzel gerçekten fiyatlarda şunda uygun fiestanın tibi b sınıfı için güzel gerççektn..

o_kavuk

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende corsa in touch var , cok memnunum ve tavsiye ederim. ama fiesta hakkinda bisey soyleyemicem, binmedigim arac hakkinda yorum yapmak istemem..

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiesta'yı yolda görünce çok beğendim hatta fiyatlarıda uygun geldi tühh ya fiesta alsaydım keşke biraz daha bekleyip diye agıt yakıyordum :D..Bir bayiye gidip aracın baz donanım ve titanium donanımına baktım malzeme kalitesi gerçekten bana çok dandik geldi. Ve içi bir corsa kadar ferah gelmedi, açıkcası ben sevmedim.

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence fiestanın kesimi ve bazı hatları bizim corsa ile aynı...motor olayına da gelecek olursak 1,6 cc 90 bg bizim ki ise 1,3 cc 90 bg arada motor yani vergi farkı da var...touch olayına da gelecek olursak anlatmaya gerek yok mükemmel birşey zaten...bana kalırsa CORSA :)

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni fiestayı detaylı inceleme fırsatım olmadı ama, tasarım olarak benim gözüme daha çekici geliyor.

celo975

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende ilk fiestayı düşündüm sonra opel corsanın donanımı ve sağlamlığımı dikkat çekti görüntü bakımından fiestanın güzel ama corsanın görüntüsü de paha biçiliemez
!!!saygılarımla!!!