Hangi vectra???

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar unutmadan. 98-99 CD'lerin bazıları CDX'lerden donanım olarak üstün.... geçen bir tane CDX gördüm. araç bilidğiniz GLS... ;) CDX diye aldanmamak gerek... tabi 00-01 CDX yaş olarak daha avantajlı birde bu araçlar daha fazla ücrete alındığından sadece bilen alıyor. nerden baksanız arada 1500-2000lira fark var. bu nedenle fazla ele ayağa düşmüyor.

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000-2001 Cdx veya Cd 2.0 sizi tatmin edecektir ama cdx ın derı dosemelısıne bakın hepsınde derı doseme yok

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar unutmadan. 98-99 CD'lerin bazıları CDX'lerden donanım olarak üstün.... geçen bir tane CDX gördüm. araç bilidğiniz GLS... ;) CDX diye aldanmamak gerek... tabi 00-01 CDX yaş olarak daha avantajlı birde bu araçlar daha fazla ücrete alındığından sadece bilen alıyor. nerden baksanız arada 1500-2000lira fark var. bu nedenle fazla ele ayağa düşmüyor.

nasıl yani?

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu forumda kimde vardı stadartdan donanımı epey yüksekdi far sensörü yağmur sensörü cruze control far yıkama ısıtmalı koltukdan elektrikli koltuklardan deri döşemeden tutda adamlar mercekli farına koymuşlar mercekli farın avantajı exenon takabilirsiniz.. çağrının arabasıydı galiba donanımı duyduğumda çok şaşırmışdım o zamanlar arabaya o kadar donanım koymuşlar diye.. yani ağzına kadar dolu full+full bir modeli var onu alın.. ben tam vectra b lerin modellerini bilmiyorum onlarca çeşit modeli var ama tepedeki zirvedeki en full+full modeli hangisiyse onu alın bence 2.0 motorda olursa tadından yenmez..

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu forumda kimde vardı stadartdan donanımı epey yüksekdi far sensörü yağmur sensörü cruze control far yıkama ısıtmalı koltukdan elektrikli koltuklardan deri döşemeden tutda adamlar mercekli farına koymuşlar mercekli farın avantajı exenon takabilirsiniz.. çağrının arabasıydı galiba donanımı duyduğumda çok şaşırmışdım o zamanlar arabaya o kadar donanım koymuşlar diye.. yani ağzına kadar dolu full+full bir modeli var onu alın.. ben tam vectra b lerin modellerini bilmiyorum onlarca çeşit modeli var ama tepedeki zirvedeki en full+full modeli hangisiyse onu alın bence 2.0 motorda olursa tadından yenmez..

:eek::eek::eek::eek::eek: öyle bi araç tr'ye bayi yoluyla girmiş mi??

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:eek::eek::eek::eek::eek: öyle bi araç tr'ye bayi yoluyla girmiş mi??

çağrının aracı öyleydi galiba bende duyunca epey bir şaşırmışdım vectra b cilerin konusundaydı sanırım araca ne yapılabilinir tarzında sohbet geçmişdi bende vectra b lerin tipi zaten çok güzel öyle bodykit jant mant yapıpda bozma arabayı ama teknolojik olarak donanımını yükselte bilirsin yazmışdım
ısıtmalı koltuklar far sensörü yağmur sensörü v.b gibi donanımsal olarak yükseltebilirsin hem aracın kalitesi artar hemde satarken donanımsal olarak akranlarından bir adım öne çıkar yazmışdım..
onların hepsi fabrika çıkışı standartta var zaten abi yazmışdı.. o zaman çok iyi yazmışdım bir mercekli far al aracına exon yap tek eksiğin o yazmışdım arabada mercekli farda standartta var yazmışdı :D epey bir şaşırmışdım...

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde ilk aracım 97 1.6 gl idi memnundum sonra sıfır araca kadar aldım son olarak 2006 vectra c almıştım görsel olarak güzel bir araç yoldada gayet iyiydi sonraları soğudum araban birazda başka planlarım olmasından dolayı satıp elimde biraz para kalsın istedim ve verdim aracı.şimdi düşüncem şöyle temiz bir vectra almak izinlerde hep uzun yol yaptığımdan araç yormasın isitiyorum beni 2.0 almaya karar verdim şuanda CDX ön planda form da arkadaşlarda öyle yazmış zaten hep.ama araştırma yapıyorum dediğim araçların km çok yüksek 130 binden aşağı yok olanıda baya farklı fiyat yazmış zaten.düşüncem temiz bişey alıp bidaha satmamak gittiği yere kadar binmek bakalım hayırlısı.sizinde duydunuz bildiğiz temiz CDX varsa duyarsanız haberim olsun arkadaşlar.teşekkür ederim ilgize...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde ilk aracım 97 1.6 gl idi memnundum sonra sıfır araca kadar aldım son olarak 2006 vectra c almıştım görsel olarak güzel bir araç yoldada gayet iyiydi sonraları soğudum araban birazda başka planlarım olmasından dolayı satıp elimde biraz para kalsın istedim ve verdim aracı.şimdi düşüncem şöyle temiz bir vectra almak izinlerde hep uzun yol yaptığımdan araç yormasın isitiyorum beni 2.0 almaya karar verdim şuanda CDX ön planda form da arkadaşlarda öyle yazmış zaten hep.ama araştırma yapıyorum dediğim araçların km çok yüksek 130 binden aşağı yok olanıda baya farklı fiyat yazmış zaten.düşüncem temiz bişey alıp bidaha satmamak gittiği yere kadar binmek bakalım hayırlısı.sizinde duydunuz bildiğiz temiz CDX varsa duyarsanız haberim olsun arkadaşlar.teşekkür ederim ilgize...

o zaman alıpda satmamalık düşünüyorsanız şöyle bir alternatifide değerlendirebilirsiniz temiz motoruda temiz normal bakımlar dışında en ufak bir işlem görmemiş ama km yüksek de olabilir bir vectra bulursanız ucuza alıp aldıkdan sonrada bir bin tl yi ama en kötüsünü düşünerek 2 bin tl yi gözden çıkartıp arabanın motorunu komple sıfırlayıp sıfır km gibi binebilirsiniz.. en azından içiniz rahat olur.. aracın tüm parçalarını kendiniz değiştiriceğiniz için emin olduğunuz her şeyini bildiğiniz güvenebiliceğiniz risksiz bir aracınız olur..