Hangi marka Lastik? Yardımlarınız lütfen

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Hangi marka Lastik? Yardımlarınız lütfen

ulas79 link' Alıntı:
Continental contisportcontac 5 i bende tavsiye ederim şu an kullanıyorum ve çok memnunum

Tartışmasız en doğru tavsiye bence de. 10bin km sonra ben de CSC5 alarak yoluma devam edeceğim.

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yasin90 link' Alıntı:
sanırım ekonomk lastik bakıyorsunuz, daha önce 2 set kullandığım PETLAS pt511 tavsiye ederim

görmedinz sanırım

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

Kumho yu da tavsiye edebilirim hem uygun fiyat hem kaliteli.

Erm2323

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas abinon dedigi gibi Kumho guzel ve uzun omurlu lastik ama bana gore sert bir lastik benim dusuncem petlas bu anlamda birazdaha iyi gibi.

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

PETLAS pT511 petlasın kendi sitesinde yok.. Sanırım eski desen bi lastık?

Opelfan

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Ben  önümüzdeki yaz  continental C5 alacağım.Lastik şu an  için  en iyi  lastik bence.Michelinle ilgili son zamanlarda  yazlık lastiklerinde  yanaktan yırtıldığı v e aşındığı ile bir çok yorum  okudum.

talha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sağlamcı link' Alıntı:
Ben  önümüzdeki yaz   continental C5 alacağım.Lastik şu an  için  en iyi  lastik bence.Michelinle ilgili son zamanlarda  yazlık lastiklerinde  yanaktan yırtıldığı v e aşındığı ile bir çok yorum   okudum.
michelinden sasma derım yanaktan yırtılması kaldırımlara lastıgı surtuyorsan orjınal gelen brıdgestone turanza lastıgı yanakatan yıttım bende ewet mıchelın yanakları yumusaktır yolsesını en cok kesen lastık bu sebepten mıchelındır hem konfor hem guvenlık hemde performans ta bır numara alternetıfsız bence bugune kadar kullandıgım tum arabalarda mıchelin i kullandım. essekten baska hayvan mıchelınden baska lastık tanımam :)

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

talha link' Alıntı:
michelinden sasma derım yanaktan yırtılması kaldırımlara lastıgı surtuyorsan orjınal gelen brıdgestone turanza lastıgı yanakatan yıttım bende ewet mıchelın yanakları yumusaktır yolsesını en cok kesen lastık bu sebepten mıchelındır hem konfor hem guvenlık hemde performans ta bır numara alternetıfsız bence bugune kadar kullandıgım tum arabalarda mıchelin i kullandım. essekten baska hayvan mıchelınden baska lastık tanımam :)
kesinlikle katılıyorum michelin en iyisi bana göre.aracımda conti premium contact 5 yaz lastiği vardı.şimdi kışlık michelin alpin 5 var.michelin daha konforlu ve ne yol sesi alıyor.bir önceki aracımda 245 45 18 primacy3 kullandım.keşke satarken lastikleri alsaydım diyorum