Hangi Astra

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba
Biliyorsunuz bir süre önce Astra j 1.6 aracımı satıp Toyota Corolla 1.6 almıştım Toyota gerçekten sorunsuz bir araç, ama malesef 1.6 atmosferik motor Opel de olsa Toyota da olsa aynı, aracımı satışa çıkardım, turbolu benzinli araç alıcam, Opel 1.4 t düşünüyorum size danışmak istedim, J kasa'mı K kasa'mı otomatik mi manuel mi LPG sorunu varmı (Astra da LPG sorunu yaşamıştım) hangi paket dolu hangisi boş, tşkler

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
K kasa 1.4 turbo benzinlilere LPG uygulanmıyor. Direk enjeksiyon var. Araç kardeşimde var, memnun yolu tırmalıyor çok güçlü. Yolda giderken dahi patinaja sokabilirsiniz yüksek torktan. Gayet güzel bir araç. Dynamic paket iç tavan rengi siyah ve jantlar 17 inç spor. Araçtan memnunuz yakıtı da 7-8 litrelerde. Fazla kullanmayan için ideal bir araç. J kasa turbolara LPG uygulanabiliyor. Turbolu araç tabi ki, 1.6 atmosferikten iyi gider ancak bana o da yetiyor, ayarları bakımları herşeyi tam olunca sorun yaşanmıyor.

• Beğen
Tepkiler: omeroz ve Hasip

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Mert bey durumu o kadar güzel özetlemişki... Bizlere söz kalmamış. Karar sizin hocam. K kasaların son kasa olmasıda ayrı bir etken...

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten k kasa ile j kasa arasında pek fiyat farkıda yok

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Bence 4 gun daha bekleyin:) yerli otomobile bi bakalim 27 sinde aciklanacak. eger gercekten baslangic fiyati 150 den acilirsa 2.el arac piyasini derinden etkiler fiyatlar duser. Ben bile dusunuyorum. Menzil olarak 500 km leri gorurse gayet mantikli olur. bir molada turkiyenin bir ucundan bir ucuna gidilebilir.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Bence 4 gun daha bekleyin:) yerli otomobile bi bakalim 27 sinde aciklanacak. eger gercekten baslangic fiyati 150 den acilirsa 2.el arac piyasini derinden etkiler fiyatlar duser. Ben bile dusunuyorum. Menzil olarak 500 km leri gorurse gayet mantikli olur. bir molada turkiyenin bir ucundan bir ucuna gidilebilir.

Bende merakla bekliyorum ancak seri üretimi bence 2023 veya 2025 bulur diye düşünüyorum.

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zafer hocam şuan bekliyorum zaten arabayı daha satamadım ama Hasip beyin dediği gibi seri üretim için bence biraz zaman var

thedementor

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
ben j kasayı daha çok seviyorum çünkü bana göre herşey yeteri kadar var. mesela k kasada watts bağlantısı olmaması gibi şeyler benim için eksi ama teknolojik gelişmeler k kasanın artısı ama k uzun yıllar binecekseniz çok daha mantıklı bir seçim. az binecekseniz j kasa öneririm çünkü malum sitede bakarsanız 1.4t k kasa j kasadan çok daha az. j kasanın ikinci eli hızlı.

• Beğen
Tepkiler: PRESTİJ ve Hasip

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
J kasayı bende beğeniyorum ama J kasada çok sorun yaşadım o yüzden korkuyorum açıkçası
Uzun vade binermiyim bilmiyorum bügune kadar hiç bi aracı bir yıldan fazla kullanmadım

Son düzenleme:

thedementor

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
ne gibi sorunlar yaşadınız ki?