Göstergedeki lambalar

0M42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.benzersiztasarim.com
Selamlar, ara sıra aracın göstergesinde aşağıdaki lambalar yanıp sönüyor bu lambaların anlamı nedir bilen var mı ?

2gW5VA.jpg

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar, ara sıra aracın göstergesinde aşağıdaki lambalar yanıp sönüyor bu lambaların anlamı nedir bilen var mı ?

2gW5VA.jpg

biri motor su seviyesi ikazı sanırım diğeride ön far yada ön/arka park lambalarından biri olmalı ama tam emin değilim

0M42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.benzersiztasarim.com
Motor su seviyesini kontrol ettim seviye normal görünüyor acaba genleşme kabındaki sensör bozuk olabilirmi ? Park lambaları derken kesik olma ihtimalimi yani önlerde dipsiz led ler var bunlar yüzünden olabilirmi ?

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor su seviyesini kontrol ettim seviye normal görünüyor acaba genleşme kabındaki sensör bozuk olabilirmi ? Park lambaları derken kesik olma ihtimalimi yani önlerde dipsiz led ler var bunlar yüzünden olabilirmi ?

sensör takılı kalmış olabilir kablosu soketi sorunlu olabilir. par kampulleri led olduğu için yanıyor muhtemelen. canbus yazan led park ampulu almalısınız

0M42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.benzersiztasarim.com
Soğutma suyu lambasını hallettim teşekkür ederim temizlenmesi gerekiyormuş.Canbus sisteme uyumlu park ampulü alıp değiştirecem çok teşekkür ederim.

0M42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.benzersiztasarim.com
Park ampullerini de led den normal ampule çevirince tabladaki lamba söndü arkadaşlar teşekkür ederim.