Gosterge problemi

YuNuS_aKGüN

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar 96 vectra b x20xev aracımın devir göstergesi ve km göstergesi çalışmıyor. Bu arıza yeni oluştu yolda gider iken bir anda ekranlarda salaklaşma oluştu 2 veya 3 defa ışıklar yanıp söndü stop eder gibi oldu ve sonrasında göstergeler çalışmadı 1 gün sonra çalıştı sonrasından tekrardan çalışmamaya başladı devir kadrani titreme yapıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bence cihazla hata kodu sorgulaması yaptırın derim, bu tarz sorunlarda neyin nerden kaynaklandığını çözmek zor oluyor.

Erhan2514

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Aynısı başıma gelmişti sigorta kutusundaki sigorta gevşemiş umarım sizinkide bu tarz basit bir arızası.

YuNuS_aKGüN

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Aynısı başıma gelmişti sigorta kutusundaki sigorta gevşemiş umarım sizinkide bu tarz basit bir arızası.

Kaç numaralı sigorta biraz kurcaladim ama anlayamadım hatta sigortaları kontrol ettikten ve akü etrafındaki kabloları kurcaladiktan sonra geldi sonrasında stop ettim yine aynı oldu devir saat kadrani titreme yapıyor ama çalışmıyor

YuNuS_aKGüN

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bence cihazla hata kodu sorgulaması yaptırın derim, bu tarz sorunlarda neyin nerden kaynaklandığını çözmek zor oluyor.
Haklısın ustam sakaryada bu ay sonu gidince baktiracagim sagi solu kurcaladim geldi stop edince aynısı gibi oluyor

Erhan2514

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Kaç numaralı sigorta biraz kurcaladim ama anlayamadım hatta sigortaları kontrol ettikten ve akü etrafındaki kabloları kurcaladiktan sonra geldi sonrasında stop ettim yine aynı oldu devir saat kadrani titreme yapıyor ama çalışmıyor
22 numaralı sigorta 20A liksigorta kutusu sağ üst sondan 1 önceki diye hatırlıyorum.

Erhan2514

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sigorta sağlam gözükse bile değiştirip denemenizi tavsiye ederim.