Gosterge panelindeki dugme ne ise yariyor?

Source

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar suan disardayim yeni farkettigim birseyi sormak istiyorum, gosterge panelinde dugme var bir tane km sifirlama icin kullanilan dugmelere benziyor ama km sifirlamiyor bu dugme ne ise yariyor merak ettim :)

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Gosterge panelindeki dugme ne ise yariyor?

km sıfırlama amaçlı sanırım ama basılı tutmak gerekiyor heralde elektronik beyinde bir problem olursa diye koyulmuş

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

daha önce sorulmuştu bu soru ve sitemizde bulunan satış temsilcisi şöyle bir yanıt vermişti:

"Konu alt başlığı ile alakalı değil ama burada sordunuz diye buradan cevap yazıyorum.
Bence bir işe yaramıyor. Tahminim şu yönde; gösterge paneli standart üretim ve ülke donanımlarına göre farklı görevler atanmış. Şöyle ki Türkiye'de yol bilgisayarı olmayan bir donanım yok ve bu yüzden bu düğme Türkiye'de işlevsiz, yani görev atanmamış. Ancak yol bilgisayarı olmayan donanım seviyesinde o düğmenin görevi güncel km bilgisini silmek. Kullanım kitapçığı sayfa 93... Yol bilgisayarı olan donanımlarda (Türkiye'deki araçlar gibi) bu özellik sinyal kolu üzerindeki set/clear düğmesine atanmıştır.

Saygılarımla,"

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Oo arabada boşta düğme var demek, ona arkada yanacak extra lamba, incik boncuk bir görev atayalım o zaman, düğme işlevsiz kalmasın. :)

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

opel ufacık detaylar için masraftan kaçarken nasıl boşta düğme bırakmış şaşırtıcı açıkçası :D

Source

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
daha önce sorulmuştu bu soru ve sitemizde bulunan satış temsilcisi şöyle bir yanıt vermişti:

"Konu alt başlığı ile alakalı değil ama burada sordunuz diye buradan cevap yazıyorum.
Bence bir işe yaramıyor. Tahminim şu yönde; gösterge paneli standart üretim ve ülke donanımlarına göre farklı görevler atanmış. Şöyle ki Türkiye'de yol bilgisayarı olmayan bir donanım yok ve bu yüzden bu düğme Türkiye'de işlevsiz, yani görev atanmamış. Ancak yol bilgisayarı olmayan donanım seviyesinde o düğmenin görevi güncel km bilgisini silmek. Kullanım kitapçığı sayfa 93... Yol bilgisayarı olan donanımlarda (Türkiye'deki araçlar gibi) bu özellik sinyal kolu üzerindeki set/clear düğmesine atanmıştır.

Saygılarımla,"
tesekkurler hakan bey :)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kullanım klavuzu sayfa 91. kilometreyi sıfırlamak için basın diyor. forumdan indirdiğimiz pdf formatındaki kitapçıktan buraya nasıl aktaracağız? kopyala yapıştır olmuyor pdf.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
kullanım klavuzu sayfa 91. kilometreyi sıfırlamak için basın diyor. forumdan indirdiğimiz pdf formatındaki kitapçıktan buraya nasıl aktaracağız? kopyala yapıştır olmuyor pdf.
ekran alıntısı yapabilirsiniz windows 7 kullanıyorsanız ve resim şeklinde upload edebilirsiniz
ya da prntscreen tuşuna basıp painte yapıştırıp resim şeklinde kaydedip yükleyebilirsiniz
biraz uzun gibi duruyor ama bu şekilde :)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Oo arabada boşta düğme var demek, ona arkada yanacak extra lamba, incik boncuk bir görev atayalım o zaman, düğme işlevsiz kalmasın. :)
:D

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=2815.msg59789#msg59789 date=1322053998]
ekran alıntısı yapabilirsiniz windows 7 kullanıyorsanız ve resim şeklinde upload edebilirsiniz
ya da prntscreen tuşuna basıp painte yapıştırıp resim şeklinde kaydedip yükleyebilirsiniz
biraz uzun gibi duruyor ama bu şekilde :)
[/quote]
anladım şu sayfayı açıp okuyun diyecem demek ki :)