Görüntü gidip gelmesi.

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar özellikle sabah soguk havalarda USByi çalıştırdgınızda görüntü kaybı oluyor mu? Geri görüş kamersında da aynı şekilde ?

Bi zaman sonra kendi kendine duzelen bir kayıp bu. kablolar nemden şase mi yapıyor nedir? Aynı sorunu yaşayan oldu mu?

Normal havalarda hiçbi sorun yok.

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Görüntü gidip gelmesi.

ben videosunu çekip serviste bunu gösterdim.bana verdikleri cevap :abi usb virüs bulaşıyo ondan yapar.artık astrada kronik şeylere alıştığım içinde he deyip geçtim aracı kurcalatmadan

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ze623 link' Alıntı:
ben videosunu çekip serviste bunu gösterdim.bana verdikleri cevap :abi usb virüs bulaşıyo ondan yapar.artık astrada kronik şeylere alıştığım içinde he deyip geçtim aracı kurcalatmadan

Virüsle alakası oldugunu sanmıyorum. Cunku sadece soguk havalarda ve motor sogukken tapıyor bunu. Arabayı çalıştırıp, USB'den muzık dınlemeye basladıktan bı sure sobnra kendılıgınden duzelıyor.

Gün içinde sadece sabahları yapıyor. Örnegin sabah işe gidip arabayı parkedıyorum. Akşam dönerken sistemi çalıştırdıgımda bu sorunla karsılaşmıyorum. Sıcak havalarda zaten sorun yok.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim geri görüş kameram ilk yıl yağmurlu havalarda bazen kesiklik yapıyordu, serviste arka tampon altında kalan bağlantılarını gözden geçirtince sorun düzelmişti.

Geri görüş kamerası aracın orjinal donanımı değil sonradan takılan çin malı bir mamül ve servisten servise kurulum işçiliğinin kalitesi değişiyor.