google

mustafa1339

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar google dan arama yapıldığında aranan sayfaları kayıt etmesini istemiyorum ne yapmam gerekir bilen varmı daha önce bir arkadaş siteden söylemişti ama unuttum nasıldı acaba:confused: :confused:

cglrkml

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
masaüstündeki internet explorer a gel üstünde sağ tıklayıp özellikler de...daha sonra tümünü sil dersen bugüne kadar girdiğin tüm adresleri ve google aramış olduğun tüm isimler silinecektir.

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
masaüstündeki internet explorer a gel üstünde sağ tıklayıp özellikler de...daha sonra tümünü sil dersen bugüne kadar girdiğin tüm adresleri ve google aramış olduğun tüm isimler silinecektir.
google aramaları o şekilde silinmez explorerda otomatik tanımlama yada ona benzer bir ayar war
araçlar/internet seçenekleri/içerik/otomatik tanımlama
sanırım orda formları sil seçeneği bütün google aramalarını uçurur
ben şu an bunu yapamıyorum çünkü o aramalar bana lazım deneyen arkadaşlar bilgi verirlerse sewinirim ha bide orda otomatik tanımlamanın kullanılacağı durumlar war ordada form sekmesindeki işareti kaldırırsan bundan sonrada kaydetmez gibi geliyo bana

cglrkml

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım sizin dediğiniz durum daha uygun benim dediğim sadece geçici bir silme sağlıyor devamlı değil..bilgi için teşekkürler

mavilerinsesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğru otomatik tanımlamayı kapatmak gerek... yada boşluğa çift tıkla tek tek delete yap :)))

mustafa1339

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazdıklarınızın hepsini denedim ama olmadı.bu konuyu daha önce bir arkadaş açmıştı o zaman halletmiştim format attırdıktan sonra yine ayarları değişti ama o konuyu bulamadım

ISMMZM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arama geçmişiniz Internet Explorer'ın bir özelliğidir. Bu özelliği iptal etmek için, "Araçlar (Tools)" menüsü altındaki "Internet Seçenekleri (Internet Options)"a girin ve "İçerik (Content)" sekmesini seçin. Profilim (personal information) alanındaki 'Otomatik Tamamla (AutoComplete)'yı seçin. "Formları Temizle (Clear Forms)" butonuna tıklayın. Ayrıca aynı penceredeki formlar kutusundaki işareti kaldırarak gelecekte eski aramalarınızın görünmesini engelleyebilirsiniz. Alternatif olarak, tekil maddeleri geçmişten silmek için "aşağı" ok tuşuna basarak silmek istediğiniz aramayı seçebilir ve Delete tuşuna basarak silebilirsiniz

Son düzenleme:

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arama geçmişiniz Internet Explorer'ın bir özelliğidir. Bu özelliği iptal etmek için, "Araçlar (Tools)" menüsü altındaki "Internet Seçenekleri (Internet Options)"a girin ve "İçerik (Content)" sekmesini seçin. Profilim (personal information) alanındaki 'Otomatik Tamamla (AutoComplete)'yı seçin. "Formları Temizle (Clear Forms)" butonuna tıklayın. Ayrıca aynı penceredeki formlar kutusundaki işareti kaldırarak gelecekte eski aramalarınızın görünmesini engelleyebilirsiniz. Alternatif olarak, tekil maddeleri geçmişten silmek için "aşağı" ok tuşuna basarak silmek istediğiniz aramayı seçebilir ve Delete tuşuna basarak silebilirsiniz
evet çok doğru:good: