Gm,Sachs,Monroe Bunlardan hangisi daha yumuşaktır?

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar başlıkta da yazdığı gibi Gm,Sachs,Monroe Bunlardan hangisi daha yumuşaktır? Aracım vectra b ve önümüzdeki hafta muayeneye girecek bu yüzden 4 amortisörümünde değişmesi lazım.Sizlerin tavsiyesi nedir???

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GM, monroe, bilstein, ve federal power markalarını kullandım. GMi standart kabul edersek, monroe daha sert, bilstein en sert amortisördü. zaten bilstein yol tutuşunu artıracak modifiye, spor ve dolayısıyla sert bir amortisör. ilginçtir, ucuz bir amortisör olmasına rağmen, şu an kullandıgım federal power amortisör çok konforlu. kısa ömürlü mü olacak diye merak ediyorum.

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha önce açılan konuların birisinde billstein için çok konforlu falan diyordu bende onu almayı düşünüyordum b4 cadde tipi gazlı olanı.Federal power ismini hiç duymadım ama arşatıracağım.Başka tavsiyeler varsa çok sevinirim.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben gazlı monroe ile değiştirdim hepsini. Ruhsat problemi nedeniyle arabayı henüz uzun mesafe kullanamadım. Sanayiden eve getirip yerine bahçeye koydum. Ama yolda gelirken anladığım kadarıyla orjinal gm lerden daha sert.

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar su anda gm daha yumusak gibi görünüyor. Sachs hakkinda bilgisi olan varmı?

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GM i sash mı üretiyor monreomu yoksa valeo mu bu sorunun cevabına göre değişir...
koni nin cadde tipi turuncu serisini alın derim ben.

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya ben devamli bol kasisli bol. Cukurlu yollarda kullaniyorum bu yuzden koni'nin bana uymayacagini dusunuyorun

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Monroe'nun daha sert olduğunu tecrübe ettim, GM'in daha yumuşak kalacağını düşünüyorum, bence yağlı amortisörler gazlılara göre daha yumuşak oluyor, kolay gelsin umarım aracın muayeneden geçer...

icemaker

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
gm yumuşaktır