Getz'li 2 bayan

akselerbol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ters yöne bayan girdiyse bastırırdım geri geri ona, ama siz girdiyseniz sellektör yapmanızın hiç bir önemi yok bana göre.

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
evet ya ters yönde olan kim?
bayanlar mı sen mi?

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biliyorum yanlış bir tabir ama inan hakedene ancak bu kadar denir. az beklese ve ben cıksam yoldan tamam. o yok birde yol veriyoruz ona bile teşekkur yok.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Dün bende Kadın sürücü yüzünden Orta bariyerlere giriyordum

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bayan ters yönden gelcekk ben geri gitcem acaba basbakan gelse kaldırabilirmi arabamı ordannn ama sen tersteysen yapcak bisi yok

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ters yöne giren suçludur ne olursa olsun
oturdugum yerde 2 bina 1 bina uzunlugunda 1 ters yön var yani o kadar kisaki 2 araba arka arkaya dursun kapatir o kadar 10 metremi eder 15 metremi eder bilemem anca o kadar ama saolsunlar trafikte gönüllü trafik memurlugu yapan arkadaslardan biri saat 7:30 da yememis icmemis beni gorup ceza yapiştirmiş bişey demedim suçluyum çunku gittim kuzu kuzu ödedim ama eskiden ters yönden gelenlere yol verir anlayişla karşilardim şimdi hiç umuruma takmiyorum.

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladığım kadarıyla tek yön olan sokakta bayanlar doğru yöndeyken sadece ters yöne girmekle kalmamış üstüne üstlük bir de diklenmişsiniz. Selektör yapmak maalesef ters yöne girmeyi mubah kılmıyor. Eğer karşınızdan gelen bayanlar (ki bence yine kibar davranmışlar) değil de bir başkası olsaydı durum çok farklı olurdu.

Eğer ters yönden gelen de aynı şekilde bayanlar olsaydı burada yazdıklarınız da çok farklı olurdu.

Bu sebeple suçu başkalarına atıp hakaret etmeden önce kendi yaptıklarımızı da değerlendirmek gerekir.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Tek yönlü yolların çıkışlarına kapan konsa bu tür muhabbetler hiç olmaz :D.

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer bayanlar ters yönde ise çok sabırlıymışsınız. Bi Allahın kulu o arabayı bana ordan kaldırtamazdı haklı oluğum durumda.:D