Garantili beyin tamiri yapan yer lazım

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim vectra bayram öncesi gol attı namıssız.
gaz pedalı sensörü hatası verdi.
babamın arkadaşında 2003 elegance var gaz pedalları takaslandı şimdi ancak bu arıza %90 beyinden kaynaklı. garantili beyin tamiri yapan yer lazım arkadaşlar.
teşekkürler...

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
öm attım.

osmannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adamın referanslarına bi bakarmısın. Bunlardan rasgele bikaçını arayıp sormak lazım :)

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fatih ankarada HG elektronik diye bir firma var benim arabanın abs beynini yaptılar adamlar çok usta vede iyiler sana biraz uzak ama istersen bir konuş garantide veriyorlar

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşla görüştük. alican geri dönüş yaptım mesaj kutun dolu :D
babam contayı yaktı 2 gündür iş yerinde paso beni arıyor sanki ben tamir etcem :D arabayı yakacak ondan korkuyorum. pedaldan bir emin olalım zaten 1 gün sürmüyor hatayı vermesi ona göre beyin sökülecek bana gelecek.
birde bir tane beyin tamircisini aradım hasta etti beni. vectraların beyinleri hybrid açılmıyor tamiri yok dedi hadi len ordan diyecektim sinir oldum bilgisi olan ?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
İstanbul Bostancı karataş elektronik. Herkes orada yaptırıyor. Memnun kalmıştım bende.

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fatih ankarada HG elektronik diye bir firma var benim arabanın abs beynini yaptılar adamlar çok usta vede iyiler sana biraz uzak ama istersen bir konuş garantide veriyorlar

Bende oraya yaptırdım 1 sene garanti veriyorlar aynı arızadan tekrar olursa ücretsiz yapıyorlar