Beyin arızası-yaşananlar..

kırmızı corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese hayırlı günler. 1.4 corsa 90 beygir elegance aracımın arızası için bu gün sanayiye gittim egr valfi ve eksantrik mil sensörü arızası vardı,aracın beyninde hata olduğunu söylediler ve beyin tamire gönderildi. 4 saat sonra beyin takıldı bindim sıkıntı yoktu eve geldim. tekrar merak edip aracın yanına gittim ve marşa bastığım an lamba yine yandı. tekrar gittim tamire beyin söküldü tekrar yapıldı takıldı ve 1 saat gezdim tam oh diyecekken, araç kırmızı ışıkta boşta stop etti.tekrar gittim egzoz gazı devirdaim sensörü hatası vermiş,yine söküldü tamiri yapıldı ve 15dk gezip eve geldim. şu an korkudan aracı çalıştıramıyorum arıza kesin olarak yapıldığı an satacağım bir daha opel mi allah korusun. bu arada benle beraber 3 beyin daha tamirdeydi ve hepsi opeldi.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla corsalarda var o durum ama tamır ıle gıderıyılor benımde basıma gldı 1.5 sene once tamır edıldı bı daha sıkıntı yaratmadı.
ya beynı yapan tamırcı duzgun tamır etmıyor yada edemıyor cunku tum yolları temızleyıp tekrar lehım yapıyolar uzun bı iş
yada sadece beyın arızan yok baska bı yerdekı arıza beyıne tetık yapıp aynı yerı bozuyor