Fronterayi Nasil Bilirsiniz ?

OTTO COUPE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3.2 farklı olabilir bilmiyorum ama. 2.2 lerin motor o arabayı taşıyamıyor. performans yok. gerçi o arabadan performans ne derece beklenir o da tartışılır. yakıt masrafı çok, arıza olayı fazla ve masraflı, lastikleri bile bayağı bi para tutuyor. bunlar bana daha önce anlatılanlar. herhangi bir tecrübem yok. bir ara ben de niyetlenir gibi oldum, ammaaaannnn dediler, durduk. :) hatta bi galeride vardı bi tane, "bak bu arada 6 aydır burada, hala satamadılar demişlerdi". yok yani, satılmıyor o araba. heleki 3.2 düşünüyorsan yakıt açısından tam felaket olur. lpg bile kesmez onu. sen bence acele etme, biraz para koy yavaş yavaş kenara. toyota nın kardeşi daihatsu terios var yeni kasa. güzel araba, iç malzeme de toyota, motor da. ama o da pek tutulmuyor. 4X4 ler bööle. son olarak sana bir öneri. 2 yıl rav4 kullandım. tek kelime ile şahaneydi. ben lpg yaptırmamıştım. benzinde kullandım. al bi tane rav4, lpg hazır satılanlar var dolu. mükemmel araç. 2 yıl boyunca servise bile gitmemiştim. lastiklerin havasını bile kontrol etmemiştim yav.

tavsiye ettiklerinde hiç hoşuma gitmiyo yaw şekil olarak en beğendiğim frontera ama 2003 ve üstü CRV de listemde...

bizim apartmanda arkadaşta var hep sorun hep sorun
tam neydi model vs. merak ettim.

Benim babamda var 97 Frontera Sport.. Miss gibi 11 yaşına geldi daha 1 kere tık demedi maşallah. Baya memnunuz yani..
kaç motor o? bak süper memnun biri!

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1997 model 2.0 ama motoru Memnunuz baya 97 den beri bizde araç isviçre yapımı kit falan var ayrı bi imobileyzır var onu göstermeden araç çalışmıyor :D

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.0,2.2 almada

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rav4 yada suzuki grant vitara daha mantıklı olur en azıdan opele göre daha çok piyasaya sahipler

rce34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim fikrim parasına göre en iyi arazi aracı.<<bende 94 2.0 i çok memnunum abartılan kadar da fazla yakmıyor.Şu an şehir içi enson geçen hafta ölçtüm benzinde 32 krş yaktı.Bizim yerli araçlar bile daha fazla yakmakta.

toprakozz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
efet benimde favorilerim arasında
yakıtına bile razıyım
ama
şu vergi olayı çok feci :(

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
X : rahmetliyi nasıl bilirdiniz?
Y : iyi bilirdik.

tween&ozy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fronteralar maalesef opelin tutulmayan modellerinden.. ikinci elleri çok az ileride satmayı düşünürsen zorluk yaşarsın