frontera takas

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
illa jeep olacaksa ve opel olacaksa opel monterey olmalı:)sanırım isuzu ile ortak yapım.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
illa jeep olacaksa ve opel olacaksa opel monterey olmalı:)sanırım isuzu ile ortak yapım.

Değerlendirmeye alınabilir.

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir sağlam jeep bulamadım :) illa hepsinin bir yerlerinde sorun var ilandaki jeep le anlaştım gibi ancak bununda sorunu ilk kalkışta sol ön tekerlek sanki zıplıyor nedenini anlamadım yani ilk kalkışta gaza yüklenince sanki araç titriyor ama sonrasında sorun yok sahibi burçlardan diyor ayrıca frenler zayıf abs ışığı yanıyor balatalar bitmiş gibi ama emin değilim içime pek sinmedi aracı antalyaya getirip baktırmak gerekli ancak araca biner binmez motor sesi ve yüksekliği acayip bir haz veriyor ayrıca kullanmaya biraz alışmak gerekecek bu arada aracı dik rampalarda durdurup baktım geri veya öne santim oynamıyor şanzıman iyi ama bu sarsıntı korkuttu beni.. umarım bayrama girmeden alabilirim bir jeep...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...grand-cherokee-5-2-4x4-takasli-79397420/detay

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üstad aracı doğrudan değerlendirdiğinizde temiz görünüyor ancak -şahsi kanaatim- frontera kadar albenili değil. :)

vitaradan vazgeçtim parçaları çok pahalı ekzantirik zinciri değişim 2500 tl :confused: v motor olduğu için parçaların çogu japonyadan geliyormuş... hanıma araba almasaydım şimdi rahat rahat istediğim jeep i alacaktım... neyse artık kısmet.. araştırmaya devam

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aslında tercih edilebilir ama fronterada bile parça sıkıntısı çok fazla monterey i araştırmadım bile

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bir sağlam jeep bulamadım :) illa hepsinin bir yerlerinde sorun var ilandaki jeep le anlaştım gibi ancak bununda sorunu ilk kalkışta sol ön tekerlek sanki zıplıyor nedenini anlamadım yani ilk kalkışta gaza yüklenince sanki araç titriyor ama sonrasında sorun yok sahibi burçlardan diyor ayrıca frenler zayıf abs ışığı yanıyor balatalar bitmiş gibi ama emin değilim içime pek sinmedi aracı antalyaya getirip baktırmak gerekli ancak araca biner binmez motor sesi ve yüksekliği acayip bir haz veriyor ayrıca kullanmaya biraz alışmak gerekecek bu arada aracı dik rampalarda durdurup baktım geri veya öne santim oynamıyor şanzıman iyi ama bu sarsıntı korkuttu beni.. umarım bayrama girmeden alabilirim bir jeep...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...grand-cherokee-5-2-4x4-takasli-79397420/detay

Bu tür bir arızanın masrafı az olsaydı sahibi mutlaka yaptırırdı ;). Madem araç şimdiden içine sinmedi bir daha düşünmekte fayda var. Yüksek motor hacminde bir araç alınacaksa acele etmemek lazım, MTV yüzünden bu tür araçtan daha uygun fiyata niceleri denk gelir.

orucreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
monterey in ısuzu bağlantısını bilmiyorum ama frontera ısuzu ile doğrudan bağlantılı. ısuzu rodeo şasesini ve kaporta aksamlarını kullanıyor diye biliyorum

ısuzu rodeo

isuzu-rodeo-4wd-01.jpg

opel frontera
6.jpg

Opel_Frontera_C_vl_silver.jpg

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
sanırım montereyde kullanılan motor isuzu motoru.