Forumdaki dolandırıcılar hakkında...

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
100 ytl için canını sıkma abi.. sadakan olsun.. ama forumda oturaklı üyeler haricinde bu tarz alışveriş yapmamak lazım bence... dolandırıcı çok ,belki ekonomik bozukluktan ama türk milleti çok bozuk artık.. babamın işinden doğru biliorum iflas eden insanları ümit verip dolandıran bi çok insan da gördüm..
bide dayım araba meraklısıdır.. gasteden fiyatı uygun araba gördümü kaçırmaz.. şansına 3 4 kere öle araba almış hiç sorun çıkmamış.. bigün yine aynı şekil fiyatta anlaşmış adama kapora yollamış 500 ytl 2 3 sene önce, derken bi esnaf arkadaşı bide ben arayım demiş satıcı ondanda kapora istemiş yani dolandırıcı işte.. halimize yazık!

inanın bu durumda paranın tutarı hiç ama hiç önemli değil 10 lira olmuş 100 lira olmuş farketmez; insan paranın gittiğini değil kendisine yapılan bu şerefsizliği kaldıramıyor işte sorun o yani can sıkılmasın da napsın.
geçmiş olsun tekrar.

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi haklısın tabiki.. bende bi arkadaşa 20 ytl borç vermiştim mesela.. çocuk geldi istanbulda yabancıyım arkadşaım pek yok bi sen varsın anca senden isteyebiliyorum falan verdim 20 ytl yi hatta dedim daha fazla lazımsa veriyim yok dedi saol falan derken aradan epey bi zaman geçti bizim buralardanda başka bi yere taşındı.. veremedim kusura bakma dese hiç sorun deil ama adamın umrunda deildi bide utanmadan görünce dostum nbr moruk nbr falan böle bi tip :S ama sonuçta 20 milyon o kadarda umursamadım.. he ama 200 milyon olsaydı yada 500 milyon ne bilim o zamn daha fazla umursar insan.. ayrıca bence sizde şu mantkla yollamışsınızdır zaten 100 milyonluk şey yollar heralde yollamazsada mühim deil falan ne bilim.. bir daha böle bi adiliğin size yapılmamasın sağlamış olur bu olay en azından 100 liraya güzel bi hayat dersi.. o anlamda demek istedim yani ama tabi sizde haklısınız geçmiş olsun.. bu dünyada olmasa öbür dünyada çıkıcak o adamdan o parçalar.. yani çok güzel öç alırsınız ahirette rahat olun :D kul hakkı asla affolmaz..

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
ben kötü niytle yaklaşmayayaım dedim ama bukadar zaman geçtiyse diyecek lafım yok :mad: