Forum içi arama ve ek özellikler.

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni aramada google üzerinden site:eek:pelim.net ..... şeklindeki aramalar gibi google sonuçları mı çıkacak? doğru şeyi anladıysam arayüzü beğenmiyorum,forumiçi arama daha iyi geliyo ama sonuç bakımından daha randımanlı olacaksa diyecek bişey yok..

Ek özellik içinde forum hakkında genel öneriyse şu öneriler sayfasında çözümlenmeyen şeyler var mesela ben hala albümdeki fotoğraflar için sayaç ve beğen tuşu bekliyorum :)

Aynı şekilde mesajların altındaki "beğen" tuşunun yanına bir "teşekkür et" eklenebilir yada beğen teşekkür olarak değiştirilip mesajın hemen altına like tuşu eklenebilir diğer forumlar kullanıyor ama modülü bilmiyorum vallahi anca böyle anlatabildim utandım kendimden :D

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
yeni aramada google üzerinden site:eek:pelim.net ..... şeklindeki aramalar gibi google sonuçları mı çıkacak? doğru şeyi anladıysam arayüzü beğenmiyorum,forumiçi arama daha iyi geliyo ama sonuç bakımından daha randımanlı olacaksa diyecek bişey yok..

Ek özellik içinde forum hakkında genel öneriyse şu öneriler sayfasında çözümlenmeyen şeyler var mesela ben hala albümdeki fotoğraflar için sayaç ve beğen tuşu bekliyorum :)

Aynı şekilde mesajların altındaki "beğen" tuşunun yanına bir "teşekkür et" eklenebilir yada beğen teşekkür olarak değiştirilip mesajın hemen altına like tuşu eklenebilir diğer forumlar kullanıyor ama modülü bilmiyorum vallahi anca böyle anlatabildim utandım kendimden :D

Doğrudur, Şu şekil:
http://www.techturkey.com/tech_arama.html?q=opelim

Sayaç önerilmişti unuttum, yapılabilir.

Sistem teşekkür sistemi lakin, beğen olarak çevirmek daha uygun geldi. Ben güzel resimleri, başkalarının sorularına verilen doğru cevapları vs. beğeniyorum. Teşekkür olsa etmem, banane :)

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
çok iyi bir konuya değinmişsiniz inşallah bundan sonra aradigimizi bulacağız

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usak.gif

Bu smiley'i ekleyebiliriz mesela :)

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şuna bayılıyorum her opel lafından sonra çıksın :D

lp607.gif

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şuda yapılabilir. bazı üyeler çok saçma yorumlar yapabiliyor. direk banlama yapmadan önce mesajlarına moderatör onayı getirilebilir...