Ford mondeo hakkinda

FORD MONDEO

• İyidirr

Oy: 30 46.9%
  • İdare Eder işini görür

Oy: 23 35.9%
  • Başka arabaya bak(modelini ve markasını belirtin)

Oy: 11 17.2%

• Kullanılan toplam oy
    64

Cihanqir

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ford mondeo 97 98 99 olan kasaları düşünüyorum ama kararsızım sizce nasıl öğrenmek istedim yorumlarınız benim için önemli sağolun

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence ford alınıcak bir araba değil öksüz evlat gibi çok toplama bir marka amerika ford salmış avrupa fordu başı boş pegeoutdan renaultdan toplama araçlar üretip duruyor.. mondeoya alternatif çok var bence biraz daha araştırın..benim nacizane fikrim..

aReSsS

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
iyi günler.. valla bizim 97 vectra b vardı.2.0.. araçta herhangi bir problem yoktu ama yakıt masrafı ve model yenilemek amacıyla satıp 2004 focus 1 hb aldık.. gayet memnunum.. gayet atak ve konforlu rahat bi araç..tabiki vectra ile aynı sınıf değil ancak ben herhangi bişeyinden şikayetçi değilim.. alalı 5bin km oldu ve herhangi olumsuz bir yerini göremedim.. yani sağdan soldan duyarak bilgi edinmek yerine ford kullananlardan fikir almanızı tavsiye ederim. focus kullanıcısı olrak gayet memnun olduğu söyleyebilirim..

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bızım bır arkadaşta 2006 sı vardı o kasalardan çok memnundu.2 sene ıç arızasız kullandı.Yanlız dızel olanıydı ondakı.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Biraz daha yenisini almaya çalış. Her araba gibi temizini bulursan başın ağrımaz.

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mondeo biraz tipsiz ama rahat ve kullanışlıdır.Temizini bulursan al seve seve binersin.Fiyatlarıda uygun.

Cihanqir

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sağolun

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konforlu bi arabadır fazla da tutulmamıştır. Passat bakabilirsin zevkine uygunsa.
bizde var annem kullanıyor ghia sını hiç arıza çıkarmadı şehirlerarası ve şehir içi kullanımı rahat