Ford Ka hakkında bilgisi olanlar....

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar selam, malum şu an vectra a 2.0 arac sahibiyim fakat yakıt durumundan muzdaripim bende çözümü zaten almayı düşündüğüm bir Ka alarak çözmeği düşündüm (vectra yı satmıycam) bu araç hakkında bilgisi olan varmı??

burakopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
içine sıgmak problem deil ka nın ön kısmı fazlasıyla geniş yakıtı da iyi ama sürüş konforu ve kalitesine bişey diemicem benim ablamda vardı cok kullandım ka ama bi corsanın tadını hiç bi zaman vermio ayrıca ablamın ka sı düz yola giderken kartel parcaladı krank ve egzantrik milini 4 parca yaptı dava actık bilir kişi fabrikayı hatalı gösterdi ama dava kazanılamadı araba samsundaki ford servisin de 2 sene yattı ve sonra arabayı kendimiz dısarda yaptırarak sattık

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ford Ka arabamı yaaa :D

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Seninki tabi-i caizse ''attan inip eşşeğe binmek'' gibi olur şimdi ... :D

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
1.0 lt lik Corsa lar var onu tercih edebilirsin az da yakıyor hem de sağlam...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ford KA hakkında pek iyi yorumlar yapılmamış, birde en son hangi yılda üretilmişti? şu anda ikinci el bir KA alırsan, bir iki sene sonra onu satacak kimse bulamazsın,hele bu piyasa şartlarında.Çok da saglam bir araç degil zaten.Corsa düsün, ama daha ucuz birşey arıyorsan palio gibi arabalara bak bence

burakopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pzeronero' Alıntı:
Ford KA hakkında pek iyi yorumlar yapılmamış, birde en son hangi yılda üretilmişti? şu anda ikinci el bir KA alırsan, bir iki sene sonra onu satacak kimse bulamazsın,hele bu piyasa şartlarında.Çok da saglam bir araç degil zaten.Corsa düsün, ama daha ucuz birşey arıyorsan palio gibi arabalara bak bence
bencede ka ya verecegin parya az da katıp 1.2 palio alabilirsin hiç deilse satarken para eder bide ne oldugu belli bi arabaya binersin

deniiz10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bir dönem ford ka kullandım..