ford fiesta...

murti2001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar,2004 model ford fista 1.4 comfort almayı düşünüyorum,daha önce hiç ford kullanmadım ve çevremde de pek fazla kullanan yok,sistemden de araştırdım yeterli bilgiye ulaşamadım.bu araç hakkında bana yardımcı olursanız sevinirim,mekaniği,yakıtı,yol tutuşu,performansı vs.teşekkürler...

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim sevmediğim bi araba. sanki hepsi şirket arabasıymış gibi geliyor. ama uygun fiyat ve yakıt açısından düşünülürse değerlendirilebilir.

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
transit connecte bindiysen eğer onun biraz ufağı ama kapı kapanma sesine kadar her kalaslığı aynı :)

bronze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok konforlu ve sağlam bi araç olduğunu sanmıyorum..bir arkadaşımda var 2005 fiesta..benim 2000 astram 10 basar ona her anlamda..:))

murti2001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumlardan anladığıma göre önermiyorsunuz,peki 17.000 tl.ye ne alabilirim,bir türlü karar veremiyorum,çevremde her kafadan bir ses çıkıyor,sizlerin yorumlarına ihtiyacım var arkadaşlar.saygılarımla...

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam bende 17-18.000 gibi bir bütçeyle araç ararken karşıma çıkmıştı 2004 Model 1.4 TDCİ fiesta... 90.000'deydi tertemizdi araç... Süspansiyonu biraz serttir, az yakar, seridir, ikinci eli de tutar... Ancak 2004 modellerde özellikle ABS opsiyonel olduğu için bir çok modelinde yoktur... ona dikkat et eğer alacaksan... Baktığım neredeyse hiç bir fiestada ABS yoktu 2004 modellerde...

murti2001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim,arabam varken yeni bir araba almak bana o kadar kolay geliyordu ki anlatamam,şimdi arabayı satıpta başka bir araç almaya kalkınca insanın kafası öyle bi karışıyor ki,hayırlısı demekten başka bir çarem kalmadı...herşey için tekrar çok teşekkür ediyorum...