Follow me home

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa' da olduğunu yeni öğrendim abi deneyeceğim :)
Muzaffer araca binince anahtari tak ve iki kolu kendine dogru cek bip sesinden sonra anahtari kisisellestirebileceksin. Follow me home var bizim araclarda garip bi sekilde. Bide kumandadan cam acip kapama :) baskada bisey yok zaten.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muzaffer araca binince anahtari tak ve iki kolu kendine dogru cek bip sesinden sonra anahtari kisisellestirebileceksin. Follow me home var bizim araclarda garip bi sekilde. Bide kumandadan cam acip kapama :) baskada bisey yok zaten.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Anahtardan cam açıp kapatma kişiselleştirme bölümünde de, ayrıca bir de gizli menü ve settings kısımlarını biliyorum ancak follow me home özelliğini bilmiyordum :)

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa D için follow me home özelliği nasıl kullanılıyor açıklıyorum :)

1-) Aracımızı stop ettirdik. Far anahtarının konumu önemli değil, ancak ampulün uzun ömürlü olması için aracı stop ettirmeden önce kapatılmasını, çalıştırdıktan sonra açılmasını tavsiye ediyorum.

2-) Şoför kapısını açıyoruz.

3-) Selektör kolunu kendimize çekiyoruz ve kısa farlar yanmaya başlıyor.

4-) Araçtan iniyoruz, kapıları kilitleyip eve gidiyoruz, 30 saniye sonra farlar sönüyor :)
[MENTION=58852]corsa[/MENTION]06 Mehmet abi, bazen yanıyor dediğin zaman kapını açtığın için. Kapın kapalı iken çalışmıyor :)
[MENTION=55730]olciyak[/MENTION] Follow me home böyle çalışıyormuş, oturdum biraz kurcalayıp çözdüm :D