foam lance kit

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar foam lance kit aldım. gerçekten mükemmel birşeymiş. herkese tavsiye ederim.

http://www.youtube.com/watch?v=phR_nyDwxvQ

aynen boyle kopuk yapıyorum sonra duruluyorum basınclı yıkama makınasıyla. mis

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Pratik duruyor, denemek isterim, aklıma yatarsa bende alabilirim.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunun için önce metal su çıkışı olan bir basınçlı yıkama makinasına ihtiyacınız var. daha sonra bu aparatı yaklaşık 180 tl verip alıyorsunuz. size 1 litre şampuan hediye ediyorlar. 1 litre şampuanla 10 araç rahatlıkla yıkanıyor. sonrasında 5 litrelik şampuanları 50 liradan alıyorsunuz. yıkaması 1 liraya geliyor. suyu ben sitenin bahçe sulamasından kullanıyorum.. aidata dahil (bedava)

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim total petrolde makinası var 1tl :D Ama pratik uygulamaymış...

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullan melih... yeri müsait olanlar için güzel bi alet.. bizde aynı işlemi benzinlikte 3 tl karşılığında yaptırıyoruz.. fırça sürdürtmüyorum, daha sonra silmiyoruzda.. ama sonuç gayet iyi oluyo, sadece içi kalıyo , onun için arada bir iç dış

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Memlekete gidince bizim orada bir arkadaşta var. Bende ondan kullanıyorum. Gerçekten çok güzel bir aparat. Fakat maalesef, Ankara'da site'de bunu yapabileceğim yer yok. Bendede bu FoamLance benzeri 5 TL'ye aldığım bir aparat var. İçine araba yıkama şampuanından iki kapak atıyorum ve üstüne su katıyorum(Hemen hemen 2 Litre alıyor), üstünde de elinizle sanki bisiklet tekeri şişiriyor gibi basıyorsunuz, yeteri kadar basıncı alınca kendi sıkmaya başlıyor. Tabi bu kadar basınçlı ve etkili değil ama en azından yanımda 2 kova taşımıyorum. Sadece temizlemek için taşıdığım su kovası :)

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaça nerden aldın? şampuan ne kullanıyorsun?

kxlylmz

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
karcher 2.20+ PA foam lance kullanıyorum, içine ne koysam köpürüyor meret :D

mutfak halısı, evin camları vs yerleri de köpürtüp yıkamışlığım var. yeri müsait olana tavsiye ederim.

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaça nerden aldın? şampuan ne kullanıyorsun?

Bu Ankara'da ETLİK FORUM varya, oradaki BAUHAUS içinde soldaki çiçek bölümünde var. Aslında amacı çiçek sulamak öyle aman aman FoamLance gibi değil ama ucundaki nozzle'ı ayarlayınca iyi su atıyor, işimi de görüyor. Sanırsam orada 10 TL'mi ne. Ben arabanın bakımı için Şaşmaz'da iken seyyar gezen birinden 5 TL'ye sabah siftahı yapmıştım.
:D
Kullandığım araba şampuanı bildiğiniz cilalı araba şampuanı, öyle bir esprisi yok yani :D Eğer fotoğrafını çekersem koyarım.
.
Not: Resmi buldum.

Ekli dosyalar

• Çİçek sulama kiti.jpg
    Çİçek sulama kiti.jpg
    4.2 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu Ankara'da ETLİK FORUM varya, oradaki BAUHAUS içinde soldaki çiçek bölümünde var. Aslında amacı çiçek sulamak öyle aman aman FoamLance gibi değil ama ucundaki nozzle'ı ayarlayınca iyi su atıyor, işimi de görüyor. Sanırsam orada 10 TL'mi ne. Ben arabanın bakımı için Şaşmaz'da iken seyyar gezen birinden 5 TL'ye sabah siftahı yapmıştım.
:D
Kullandığım araba şampuanı bildiğiniz cilalı araba şampuanı, öyle bir esprisi yok yani :D Eğer fotoğrafını çekersem koyarım.
.
Not: Resmi buldum.

bu güzel fikirmiş ;)
evin önünde kova vasıtasıyla yıkayabiliyorum sadece. böyle bişeyle iyi olabilir. durulama işi sıkıntı biraz ama.