flaşör ve siren montajı

anilqcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba forumda yeniyim daha doğrusu üyelik bi abimin.site gerçekten çok güzel bende en kısa zamanda üye olucam.
konu şu ;
iş gereği arıcıma kırmızı+mavi panjur içi flash lamba ve siren aldım fakat montaj yaptırmadım sizlere danışmak istedim flash lambaların montajında nereye konulacağı hakkında biraz sıkıntı yaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim.araç 2004 model astra g

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?categoryid=20024662&productid=otm370009

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?categoryid=20024826&productid=otm842143

sizlerden fikir aldıktan sonra montaj yaptırıcam ve fotoğraflarıda eklemeye çalışıcam şimdiden teşekkürler ve iyi çalışmalar

cankazanci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iki ürünüde caravelle de kullanıyorum ama bılkı bunları her yerde kulanma başına çok buyuk bela açar DGM de yargılanırsın

montaj ıcın gerilim kablolarını kutup başından alabilirsin flashalrı ızgaralara 2 vıda ıle tutursan yeterlı sireni aracın arka ıstetmenın oralarda bı yere monta edersen kolay fark edılmez daha guvenlı olur

anilqcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polisle problemimiz olmaz ama bnm istediğim radyatörün önündeki yere monte ettirmekti orayada koyunca kaput kapanmıyo aşağıdakik ız<gara nasıl olur

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Türkiye'de Astra G Kamuda yada makam aracı olarak kullanılamdığı için çok sırıtır ve gerçekçi durmaz. Zaten yasal olarakta suç.
Açıkçası bana önünde ışık yanan bi Astra G den çagrı yapsalar inip döverim: )
Almanya'da yada ingilterede olsan neyse.

4669759233_ede1b45d02_o.jpg

dscd0692.jpg

Son düzenleme:

anilqcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yerimiz yurdumuz belli oldugu için araç zaten tanınıyor ve turizm bölgesi lazım oluyor sizden isteğim bana yer konusunda yardımcı olmanız olursanız çok sevinirim teşekkürler

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne iş yaptığınızı çok merak ettim doğrusu ? eğer iş gereği flaşör ve sirene ihtiyacınız varsa ilgili merciilere başvurun. onlar gereğini yapacaklardır.

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O flaşörleri takıp, gereksiz yakıp( ki kanuni olmayan bir şey zaten gerekli değil ve tamamen amaç dışı), insanların gözünü korkutmaktan başka bir işe yarayacağını sanmıyorum. Saçma sapan düşüncelerle takılan bir şey. Madem o kadar flaşör, siren hastasısın git polis ol!!

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Oto elektrikçileri bu işi halleder.

Son düzenleme:

anilqcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne merkalıymışsınız size ne arkadaş kendi bölgemizde takıp kullanıcaz görüp duyarsanız istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz
yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne merkalıymışsınız size ne arkadaş kendi bölgemizde takıp kullanıcaz görüp duyarsanız istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz
yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler

bir suç işleyeceksiniz, bizi de suça ortak etmeye çalışıyorsunuz. üstüne bir de laf söylüyorsunuz :( size iyi günlerrrrrr