film çeklirken cam sökülüyormu?

ErSN 39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu hafta içinde camlara film çektireceğim. ama merak ettiğim film çekilirken kapılar sökülüp, cam sökülmüş kapıdan mı film çekiliyor yoksa hiç bişey sökmeden cam fitillerinin içine sokularak mı film çekliyor? kapılar sökülürse çektirmek istemiyorum :( bi sıkıntı olur mu kapılar sökülünce???

besim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işi bilen birine yaptırısan hiç birşey sökülmüyor direkt olarak aracın üzerinde yapıyorlar.

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en iyi cam filmi camlar sökülerek yapılır çünkü camlar sökülerek yapılan filimde camların kapı sacı içinde kalan kısımlarada film çekiliyor hee cam üstündede film çeken yerler var mesela istanbul / aksarayda 50-60 tl ye çekiyolar diye duydum üstelik utanmadan garanti bile veriyolarmış :D demem oki baştan sağma film çektireceksen camları söktürmeden çektirebilirsin ama benim sana tavsiyem camları söktürmen yolunda olucak ayrıca camların sökülmesi bir sıkıntı yaratmaz sadece tekrar toplanırken güzel toplanması lazım o zamanda iş filmi çeken ustanın ustalığına kalıyor kolay gelsin

wikican

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nasill.com
benim araçta camlar sökülmeden takılmış bir film vardı. bi eksikliğini görmedim.
üstelik ben filimden hoşlanmam.
cam sökülmeden takıldığı için güneşli bir günde camlar iyice ısındıktan sonra tuttum elimle söktüm rahatça söküldüler.
yani bana sorarsan ucuz bişey olacaksa farketmez ama pahalı ve kaliteli bir amerikan çektiriyorsanız söküp milimi milimine çok iyi çekilmesini isteyebilirsiniz.

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba eRsN ;

hayatımda bir çok kez iyi kötü film çektirdim. Kaliteli düzgün birşey olsun uzun süre kullanacağım diyorsan bombe kısmını almaları için sökebilirler.. iyi bir işçilik olan usta biliyorsan gerek duymadan da çekilebilir.

bariskaratas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hic sokmeye gerek yok cam filmi yapilirken.
sokulerek yapilirsa tabi ki cok daha iyidir ama iyi bir usta yaptiginda sokerek mi sokmeden mi yapti anlayamazsiniz.

genelde otocamcilar sokerek yapiyor. yukarda arkadasin belirttigi gibi sokmeden yapanlar dandik yapiyor lafi cok yanlis.

sokerek veya sokmeden nerde guzel yapilir sorarsaniz soyleyeyim size.
eger opel yaptiracaksaniz sokerek en iyi opel balkan da yaptirin cunku kendileri sokup ole yapiyorlar. kendi trimcileri yapiyor yani.
eger opel balkana gidecek olan varsa da bana mail atsin.
servis konusunda yardimci olurum.