Farklı Bir Portbagaj :)

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Arkadaşlar malum tatil sezonu başladı. HB araçlarda bagaj biraz sıkıntı. Orjinal port bagaj ayakları almak istemiyorum hem pahalı hemde aracı değiştirirsen başka araçta kullanma şansın pek yok. Zira Astra H ın tavandaki bagaj yerleri ile Astra J nin tavandaki bagaj yerleri farklı. H kasa vidalı, j kasa kancalı. :) Ben de universal birşey olsun istiyorum. Bakınırken böyle birşey gördüm. Gayet pratik görünüyor. Rüzgar direnci biraz fazla olu gibi ama olsun. Bu tarz birşey kullanan oldu mu? Alt kısısmda tavacı çizmeyen bir kaplama olduğu yazıyor. Şayet alırsan tavana birkaç aylığına folyao kaplamayı düşünbüyorum, garanti olsun diye. Fiyat olarak da çok uygun. Şimdiden teşekkürler. 

5VNr8R.jpg

AJOQA0.jpg

Bonexxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Farklı Bir Portbagaj :)

Açıkcası hocam çok güvenli bir sisteme benzemiyor. Allah göstermesin bir kaza olsa hem karşı taraf için hemde bağlı bulunduğu araç içindekiler için çok tehlikeli durumlar oluşturabilir. Bende araştırmıştım port bagajları oyüzden biliyorum. Aşağıdaki link port bagajlı araç kaza testinden görüntü içeriyor.

https://youtu.be/u-Zj8H3mB5Q?t=1m17s

Piyasanın en kalitelisi İsveç malı THULE ama pahalı. Kalite ve Fiyat bakımından Hollanda malı Hapro da güzel, sizin paylaştığınız çamtaya benze modeller vardı onların fiyatların daha uygun olabilir. Ama sizin paylaştığınız ürün bana çok güvensiz geldi.

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Yorum ve fikirleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. Bu ürüne ben de güvenemedim ve normal ayak ve port bagaj aldım. Ayaklar MontBlanc 420 TL. Bagaj olarak da Firstbag 350 Lt. ve bayaz olandan 450 TL ye aldım. Çok işime yaradı. 3 yetişkin ve 2 çocuğun herşeyini oraya koydum. Bagaja sadece yolda kullanabileceğimiz ufak tefek şeyleri koydum ve bagaj bomboş kaldı. Yakıt tüketimine etkisi oldumu derseniz, bayram trafiği yoğundu zaten tam anlamadım ama en fazla 0.5 lt fark edebilir belki etmez bile. Ama değer çok büyük bir rahatlık. Bir bagajım daha oldu.  :)

aEZ55d.jpg

NEQqqk.jpg

YbGBBD.jpg

81yggd.jpg

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hasan abi bence sökme çok şekil duruyor :)

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arka kapı ve arka cam arası siyah folyo çok güzel durmuş

sting1981

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun @HasanM .var ise ürünlerin linklerini verebilir misiniz??

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

ilker öztürk' Alıntı:
Arka kapı ve arka cam arası siyah  folyo çok güzel durmuş

Sağol İlker teşekkür ederim. Renk beyaz olunca herşey denenebiliyor :)

sting1981' Alıntı:
hayırlı olsun @HasanM .var ise ürünlerin linklerini verebilir misiniz??

Sağolun teşekkür ederim. Tavan barlarını Zeytinburnunda bulunan  http://bagajmarket.com/  dan aldım. Oradaki port bagajlar pahalı olduğu için port bagajı Mahmutbeyde bir oto aksesuarcısından aldım.  Ürün bu http://www.formvakumplastik.com/350lt-arac-ustu-bagaj-firstbag-u1.html

adRe j' Alıntı:
Hasan abi bence sökme çok şekil duruyor :)

Üstünü söktüm de ayaklar duruyor Orhanım. Yoksa otoparka girerken sıkıntı çıkabilir. :)

Bonexxx' Alıntı:
Güle güle kullanın

Sağol teşekkür ederim. Sizin paylaştığınız video sayesinde böyle birşey almaya karara verdim. Teşekkürler tekrar. :)

volkan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun güle güle kullanın.