Far sensörü ve Yağmur

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Far sensörü ve Yağmur

Aynen var gariplik ya ille yanıcam diyor :) Yok yanması dert değilde saat 2 be :D Onu geçtim yağmur sensörüde garip yorulmak istemiyor 2 gıdım yağmur için uğraşmam ben diyor ille çok yağcak :D

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Aynen var gariplik ya ille yanıcam diyor :) Yok yanması dert değilde saat 2 be :D Onu geçtim yağmur sensörüde garip yorulmak istemiyor 2 gıdım yağmur için uğraşmam ben diyor ille çok yağcak :D

Arabamız öyle her olaya gelmez, bağımsız ruhludur biraz. (:)

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tamam far sensörü benimde bazen gölgede aktif oluyor. Ama yağmur sensörüde bazen durmuyor. Örneğin arabanın camı dıştan buğu olmuş yada yağmur çiselemiş durmuş yani cam ıslak ama havada yağmurdan eser yok. Ama bizim sensör bi çalısıyor o camı temizliyor iyi hoş ama sonra durmuyor. Hayır korkum 1 ay sonra silecek yenilemek zorunda kalacam. Bu sorunu yaşayan başka biri yok mu ? Normal mi bu durum ? Servise gidince göstersem mi acaba ?

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Büyük ihtimalle sileceği hızlandırmışsınız öncelikle kolu 2.kademeye getirin sadece sensör açık yazsın ekranda sonra bileziği en alta kadar çevirin zaten üstünde ses işareti gibi işaret var volume olan üçgen düzelir :)

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Büyük ihtimalle sileceği hızlandırmışsınız öncelikle kolu 2.kademeye getirin sadece sensör açık yazsın ekranda sonra bileziği en alta kadar çevirin zaten üstünde ses işareti gibi işaret var volume olan üçgen düzelir :)
Bilezikte en alt segmede denedim. Hemen atlamasın biraz camımda yagmur damlası kalsın dedim ama dinletemiyorum  :-[

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sileceğin konumunuda en alttan bir üste getirin yine olmuyorsa sizinkide cam benim sana noluyor mantığında:D