far sensörü bağlantısı hakkında

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
rica etsem benimkini de çıkarabilir misiniz? Çok iyimiş bu, araç imzamda. Teşekkürler.

bendeki tis astra-f'yi malesef desteklemiyor. seçenek var fakat aktif değil.

fatih_566

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sensör

cyclone marka far sensörünü oto elektrikçeye bağlattım ama konsol ve plaka lambaları yanmıyor ayrıca ekranda far ve arka ışıklar uyarısı çıkıyor ben bu sorunu nasıl çözebilirim bide flow in home olarak bağlanmadı o özellik varmı acaba aracımda aracım opel astra g 99 model ilginize çok teşekkür ederim şimdiden

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neyi nereye bağladığını biliyor musunuz? Şemadaki bağlantılar ne kadar doğru yapıldı? Benimkinde (Mertmod marka) konsol için parklardan diyot ile bağlantı yapıldı. Parklar yanınca konsolu yakıyor. Aracınızda follow me home olduğunu sanmıyorum. Aldığınız üründe özellik varsa demekki bağlantılar düzgün değil. Kolay gelsin.

fatih_566

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bağlantıda sıkıntı yok ama parklar ile birlikte neden konsol yanmıyor anahtar çıkışından mı bağlamak gerekir acaba anahtar ile sigorta arası

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Konunun hortlaması iyi olmuş, ben de şu konsol ışıklarına bir bakayım bir ara :)

Aslında far anahtarına bağlanması lazım sensörün, ben 91 Corolla aracımda o şekilde bağlamıştım ve hiçbir sorun yaşamadım.

Far anahtarı yerine far rölesine mi bağlıyorlar bilmiyorum ama bu şekilde bağlanırsa farlar dışında başka hiçbir şey yanmaz.

fatih_566

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
röle uçlarından fara anahtar çıkışına bağlantı yapsak bu sorun çözlür gibime geliyor konsoluda parklarla aynı yerden çıkış alırsak olay tamam bence yanılıyorsam beni uyarın :maden:

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
röle uçlarından fara anahtar çıkışına bağlantı yapsak bu sorun çözlür gibime geliyor konsoluda parklarla aynı yerden çıkış alırsak olay tamam bence yanılıyorsam beni uyarın :maden:

Sizin için programdan nereye ve hangi uçlara bağlanması gerektiğine bakacağım. Aksama yazarım tekrar.

Benim aracimda 10 numara çalışıyor. Size de uyacagini tahmin ediyorum