far renkleri farklı oldu

melabaaa

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bayramdan oncesi ufak bir kaza yaptım sağ far kırılmıştı

bende zaten sadece tek far çıkma alayım dedim

bi tane çıkma orjinal buldum taktırdım

sorna bir baktım sol far daha sarımsı , yen, takılan daha koyu boyle

şimdi baya cins duruyor ne yapsak dersiniz?:(

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni fara yeni ampul taktıysanız aynısından diğer tarafa da takın, renk farkı ampulden kaynaklanıyor olabilir.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Aslında buna benzer durumları yaşamamak için elden geldiği kadarı ile çift değişim olması gerek. Bu neye benzer? aracın kaput boyandı diyelim orası parlak ama tavan mat olur istediğin kadar uğraş neden? güneş ve aşınmadan dolayı... far içinde aynı şey biri farklı aracın bir kendinin... ;) bilmem anlata bildim mi?

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında buna benzer durumları yaşamamak için elden geldiği kadarı ile çift değişim olması gerek. Bu neye benzer? aracın kaput boyandı diyelim orası parlak ama tavan mat olur istediğin kadar uğraş neden? güneş ve aşınmadan dolayı... far içinde aynı şey biri farklı aracın bir kendinin... ;) bilmem anlata bildim mi?

aynen abı farklı olması ozellıkle farlar göze batar buna cozum forumda bır arkadaşımız vardı farları cam gıbı yapıyordu onunla bı ırtıbata gec ıstersen konuyuda paylasıırm burda

melabaaa

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar dun diğer eşinide gondermesi için telefon ettim ama ada onu satmış bende sattığı adam ulaştım konuyu anlattım anlayışla karşıladı

şimdi yeni farın eşi gelecek onu taktıracağım sonra bendeki orjinal farıda bana gonderen kişiye gondereceğim oldu bitti gitti..

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
arkadaşlar dun diğer eşinide gondermesi için telefon ettim ama ada onu satmış bende sattığı adam ulaştım konuyu anlattım anlayışla karşıladı

şimdi yeni farın eşi gelecek onu taktıracağım sonra bendeki orjinal farıda bana gonderen kişiye gondereceğim oldu bitti gitti..

Böyle arkadaşlara her zaman teşekkür etmek gerek. ;)

melabaaa

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et
Arakadaşlar sol far tamir görümüş diye duydum o nedenle canım sıkıldı almak istemedim şimdi benim sol far gibi aynı renkte farı nasıl bulabilirim ya varı bir fikri olan bunun renk kodu falan varmı acaba

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arakadaşlar sol far tamir görümüş diye duydum o nedenle canım sıkıldı almak istemedim şimdi benim sol far gibi aynı renkte farı nasıl bulabilirim ya varı bir fikri olan bunun renk kodu falan varmı acaba

abi siz yalnız tam acıklamadıgınız için sanırım burda herkesin kafası karıstı :confused: yani sizin sonradan aracınıza taktıgınız far ile kendi aracınızdaki farın yenilik ve eskilikten olusan sararma gibi sorunlardan dolayı renk farkı degilde..anladıgım kadarıyla bi farınız siyah zeminli diger farınız parlak zeminli dogrumudur ?

Yani şöyle !

Beyaz zeminli
opel-astra-g-98-03-on-far-sol-depo-elektrikli-beyaz.jpg

Siyah zeminli
opel-astra-g-98-03-on-far-sol-depo-elektrikli.jpg