Far İçi Karartma

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir far seti ne kadar biliyormusun arkadaşım ben en son 5 ay önce vectraya arka stop aldım 150 milyondu ön farlar ne kadardır allah bilir

bu boyama işi çok ucuz ve ekonomik ama işde burdaki bütün konular gibi her koyun kendi bacağından asılır oalyı var ben yapdım oldu olayı yani ben sabahdan akşama kadar cumartesileride dahil çalışıyorum bunu hangi arada derede yapabilirim yetenekde yok zaten kesin ben farı kırarım :D

yani şu konuları açarken bir usta servis şu işi yapan temiz kalitei bir yer adreside verseniz o zaman gerçekden bu konu işlevsel olucak işe yarıycak diğer türlü aval aval bakıp çok başaralı demekden başka bir şey gelmiyor elimizden

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
bir far seti ne kadar biliyormusun arkadaşım ben en son 5 ay önce vectraya arka stop aldım 150 milyondu ön farlar ne kadardır allah bilir

bu boyama işi çok ucuz ve ekonomik ama işde burdaki bütün konular gibi her koyun kendi bacağından asılır oalyı var ben yapdım oldu olayı yani ben sabahdan akşama kadar cumartesileride dahil çalışıyorum bunu hangi arada derede yapabilirim yetenekde yok zaten kesin ben farı kırarım :D

yani şu konuları açarken bir usta servis şu işi yapan temiz kalitei bir yer adreside verseniz o zaman gerçekden bu konu işlevsel olucak işe yarıycak diğer türlü aval aval bakıp çok başaralı demekden başka bir şey gelmiyor elimizden

bunu yapan yer arasan yine bulabileceğini sanmam...bugüne kadar hiç kapısında far içi karartılır diye bi tabela olan birisini görmedim:)

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten o amaçda demedim herhalde öyle bir usta yokdur ama aksesuar performans işleri yapan ustalar var mesela bostancıda varmış meşhur bir usta civiclere falan angel eyes ı en iyi o yapıyormuş caddenin tüm arabalarını o yapmış biraz pahalıymış ma işinde çok iyiymiş yani olay yapan bir usta varmı olayı illakide her kez kendi yapıcak diye bir kaide yok...

ezsey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bunlar güzelde far nasıl açılacak önemli olan bu?

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunu bir ustada yaptıran varmı ankara kenya konya fark etmez farları söktürüp postalıycam valla :) :) :)

ezsey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O kadar uğraşmaktansa angel alırız.

fotoraf0013gr0.jpg
fotoraf0015ee8.jpg

Son düzenleme:

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işde bizde uğraşmayalım diye usta arıyoruz :D

eros61ts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hersey iyi güzel,farlar harika olmuş dıyecek bir şey yok,farın cam (plastik yani) olan kısmını gövdeden nasıl ayıracağız iş orda bence gerisi kolay .o konuda bilgilendirimisiniz.saygılar

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
sanırım fırında ısıtıp ayırıyorlar...

astra g için hella black magic farlar var 400 ytl civarında fiyatı ve içinin tamamı mat siyah...

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yaptırdım yaklaşık 1 ay oluyor şahane oldu yıldız tuninge yaptırdım maslak işlerinin ehliler 150 milyon verdim ama ne buhar yapmıyor su almıyor içeri camları ne başka bir şey çok iyi oldu...

bu arada maslak otosanayide farları bırakmışken biraz yüriyim dedim orjinal opel parçası satan bir dükkan vardı merakdan sordum orjinal opc siyah tabanlı far ne kadar diye tanesine 270 milyon dedi çifti 540 milyon ediyor 540 ın yanında 150 hiç bir şey...